Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

21 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

21 produkt(ów)

 

 

Świąteczny talerz

 

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który wielu z nas czeka cały rok. To pyszne pierniki, zapach choinki unoszący się w całym domu, aromatyczny barszcz z uszkami, a także wesołe śpiewanie kolęd i rozpakowywanie prezentów. W naszej szerokości geograficznej bardzo rzadko możemy cieszyć się białymi Świętami, więc o zimową atmosferę pomogą nam zadbać dekoracje, dodatki oraz elegancki zestaw porcelany.

 

Świąteczny talerz, filiżanka i salaterka to podstawowe naczynia, które udekorowane motywem bałwanków, ostrokrzewu czy złotą gwiazdą sprawią, że w naszym domu zapanuje miły, domowy nastrój nie tylko podczas Świąt Bożego Narodzenia, ale i przez całą zimę!

 

Świąteczny talerz - czego dowiesz się z tego wpisu?

 

  • ● Jakie świąteczne talerze znajdziesz w sklepie pieknowdomu.pl?
  • ● Jak skomponować elegancką aranżację zimową z użyciem świątecznych talerzy?
  • ● Poznasz przepis na pyszne, świąteczne pierniki!

 

Świąteczny talerz - niezastąpiony gadżet w Twoim domu

Dawniej, gdy kupowano elegancki zestaw porcelany, przez większość dni w roku trzymany był głęboko w kredensie, by wyłącznie podczas świąt czy urodzin cieszyć się obiadową zastawą z „białego złota”. Obecnie porcelanę używamy znacznie częściej i także częściej ją kupujemy. W sklepie pięknowdomu.pl każdego roku oferujemy kilka nowych kolekcji porcelany, które projektowane są sezonowo - zgodnie z porami roku. Tak samo i w tym roku przygotowaliśmy kilka świątecznych linii porcelany śniadaniowo-kawowej. Projektujemy motywy zgodne z obowiązującymi trendami. Kreujemy nowe kolekcje porcelany zarówno w stylu minimalistycznym, jak i wielobarwne z bogato zrobionymi motywami. Znajdziesz świąteczny talerz, który będzie pasował do kolacji w stylu glamour, jak i z wesołym wizerunkiem bałwanka, który przypadnie do gustu dzieciom.

 

Porcelana świąteczna Altom Design doskonale wpasowuje się we współczesne trendy aranżacyjne. Wspaniale prezentuje się na stołach pasjonatów oryginalnej porcelany i z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich Twoich gościach. Jest to także dobry pomysł na bożonarodzeniowy prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. W swojej ofercie posiadamy klasyczne linie w czerni, bieli, a także wesołe motywy ozdobione prawdziwym złotem.

 

Skomponuj elegancką aranżację stołową z Altom Design

Nic tak nie wzbogaci grudniowych poranków i wieczorów, jak pięknie udekorowany dom. Świąteczne talerze Altom Design wchodzą w skład pełnych linii śniadaniowo-kawowych. Możesz kupić zarówno całą kolekcję, jak i pojedyncze sztuki porcelany. Świąteczne talerze z motywem Świętego Mikołaja, Gwiazdy Betlejemskiej czy gałązki ostrokrzewu mogą stanowić kolorowy dodatek do klasycznej, gładkiej porcelany.

 

Świąteczny talerz wraz z pękatym kubkiem na rozgrzewającą herbatę może być wspaniałym kompletem prezentowym. Warto dodać do nich figurkę z porcelany, zapakować w celofan i przewiązać uroczą kokardą. Taki podarunek będzie odpowiedni zarówno dla szefa, współpracownika, jak i bliskiej koleżanki.

 

Upiecz perfekcyjny piernik z Altom Design!

Nie ma bardziej świątecznego ciasta od aromatycznego piernika. Pyszny, zimowy piernik pachnący korzenną przyprawą i powidłami będzie wspaniale prezentował się na wigilijnym stole i z pewnością będzie smakować jeszcze lepiej, podając go na świątecznym talerzu Altom Design.