Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 27

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 27

Strona:
  1. 1
  2. 2

Talerz do zupy w sklepie Piękno w domusalaterka miseczka okragla porcelana mariapaula natura 14 cm

Współczesne trendy gastronomiczne mocno eksperymentują z łączeniem najróżniejszych potraw czy składników z wielu zakątków świata. Polskie dania tradycyjne jednak cieszą się niesłabnącą popularnością. I o ile każdy z nas lubi od czasu do czasu skosztować specjałów z dalekich kultur, to często z dużym entuzjazmem wracamy do smaków naszego dzieciństwa. Wiele z takich smaków dotyczy zup – pomidorowa, rosół ogórkowa, żurek, barszcz, kapuśniak…

Każdy z pewnością ma swoje ulubione typy w tym zakresie. I chociaż niektóre z nich, patrząc z perspektywy kulturowej, takie typowo polskie wcale nie są, to często utożsamiamy je z klasyczną polską kuchnią. Warto więc zawsze mieć pod ręką talerze do zupy, dzięki którym zjedzeniu pomidorowej czy krupniku będzie towarzyszyło również poczucie nienagannej estetyki. A ciepły i zdrowy posiłek w odpowiednio stylizowanym naczyniu pozwoli nam poczuć się niemalże jak w restauracji – a to przecież klimat, który każdy z pewnością chciałby wprowadzić do swojej kuchni.

Talerze do zupy dla Ciebie i gościtalerz gleboki do zupy porcelana kremowa altom design bella ecru 20 cm

Podczas jedzenia liczy się komfort – odpowiednio wyprofilowany talerz do zupy okaże się więc strzałem w dziesiątkę, jeśli zależy nam na tym, aby cieszyć się pysznym rosołem, albo podać go gościom. Zwłaszcza w tym drugim przypadku warto stawiać na elementy kuchennej zastawy łączące w sobie ergonomię z niebanalnym wyglądem. Talerze do zupy stanowią część serwisu obiadowego, zatem podczas wyprawiania nawet niewielkiego przyjęcia, powinny znaleźć się na stole. Polska tradycja zakłada, że każdy obiad powinien składać się z pierwszego dania – zwykle zupy, drugiego – mięsnego lub rybnego oraz deseru. Dodajmy, że każdy posiłek ma swoje określone wymagania serwisowe.

Eleganckie, białe talerze, na których można zjeść danie główne oraz deser zwykle są na szczycie naszych list zakupowych podczas kompletowania elementów kuchennego wyposażenia. Natomiast, jeśli chodzi o talerze na zupę, to zwykle podchodzimy do tego z większym dystansem. Bo przecież czy szklane miski nie okażą się tańszym i lepszym zamiennikiem? Szybko okaże się, że nie jest to najlepszy pomysł. Kiedy zależy nam na zgromadzeniu serwisu o podobnej estetyce, to nie powinniśmy decydować się na niesatysfakcjonujące półśrodki. Talerz do zupy powinien być więc na równi pozostałymi elementami serwisu.

talerz gleboki do zupy porcelana mariapaula moderna gold 20 5 cm kwadratowy ze zlotym zdobieniemPrzypadkowość w doborze zastawy stołowej jest nie na miejscu zwłaszcza w przypadku podejmowania gości. Oczywiście zdarzają się spotkania towarzyskie o znacznie luźniejszym charakterze – natomiast nawet podczas nieoficjalnych obiadów z członkami rodziny czy najbliższymi przyjaciółmi warto zadbać o odpowiednią oprawę – zależy nam przecież na tym, aby zrobić pozytywne wrażenie na znajomych.

Na pewno dołożymy wszelkich starań, aby przygotować wykwintne jedzenie. Dlaczego by więc nie podać go w odpowiedni sposób?

Możemy być pewni, że przywiązanie do najdrobniejszych szczegółów w zakresie stworzenia odpowiedniego nastroju podczas obiadu momentalnie nam się zwróci – w postaci zadowolonych gości, którzy jeszcze nie raz chętnie wpadną na niezapowiedzianą wizytę. Talerz na zupę cechujący się niebanalnym designem zwróci uwagę gości, którzy ze znacznie większym entuzjazmem spróbują naszej zupy.

Kup talerz na zupę w naszym sklepietalerz gleboki do zupy porcelana mariapaula natura zlota linia 21 cm

W sklepie Piękno w domu znajduje się pełen asortyment różnorodnych propozycji, jeśli chodzi o talerze do zupy. Doskonale rozumiemy, że każdy nabywca ma zupełnie inne potrzeby – zarówno w temacie ergonomii, jak i estetyki. Dlatego proponujemy rozwiązania od różnorodnych producentów. W ofercie mamy produkty sygnowane logotypami takich marek jak Altom, Ćmielów i Chodzież (nazwa nawiązuje do miejsc produkcji tradycyjnych polskich wyrobów porcelanowych – fabryki te funkcjonują do dzisiaj, tworząc porcelanę na miarę standardów XXI wieku), Karolina, Marco Polo czy MariaPaula.

Każdy, kto chciałby zapewnić sobie talerz do zupy cechujący się wysoką jakością i dbałością o najmniejsze detale znajdzie w sklepie Piękno w domu starannie wyselekcjonowane propozycje. Wśród produktów można znaleźć rozwiązania przeznaczone konkretnie do serwowania zup, jak i opcje o bardziej owalnym kształcie.

Takie salaterki okażą się zbawienne podczas letnich spotkań na powietrzu – chłodna sałatka wyjęta wprost z lodówki zniknie równie szybko ze stołu, co się na nim pojawiła. Zostanie po niej natomiast elegancka salaterka, porcelana w najczystszej postaci, nawiązująca swoim wzornictwem do tradycji, lecz przepuszczona przez subtelny filtr nowoczesnej techniki wykonania. Entuzjastom mniej konwencjonalnych kształtów polecamy natomiast kwadratowe talerze do zupy – z pewnością znajdą swoje miejsce wśród nieco bardziej nowoczesnych elementów kuchennego wyposażenia.