Talerze kremowe

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 37

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 37

Strona:
  1. 1
  2. 2

Kremowe talerze to niezwykle ciepła, stylowa i jednocześnie modna zastawa stołowa, pięknie komponująca się zarówno w codziennych, jak i odświętnych aranżacjach stołu w jadalni i salonie.

Odcień kości słoniowej, popularnie zwany kremowym, uzyskuje się w porcelanie dzięki specjalnie skomponowanym składnikom mineralnym, a także unikalnemu procesowi wypalania porcelanowych naczyń. Dzięki temu wizualny efekt na stole bywa piorunujący.

Talerze z kremowej porcelany w stosunku do klasycznej, śnieżnobiałej porcelanowej zastawy stołowej, mają o wiele cieplejszy odcień. Barwa porcelany o odcieniu kości słoniowej powoduje, że sprawia ona wrażenie przyjemniejszej, bardziej aksamitnej w dotyku. A zarazem równie pięknie wygląda i w wersji bez dekoracji, jak i dekorowana np. szlachetnym złotem.

Talerze obiadowe i deserowe, wykonane z porcelany w kolorze kremowym, dostępne są zarówno w formie gotowych zestawów, jak i jako pojedyncze elementy, dostępne do zakupu na sztuki.

Znajdziesz u nas bogaty wybór kremowych talerzy, dzięki czemu łatwo wybierzesz lub skomponujesz własny zestaw zastawy stołowej. Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula, w ofercie której znajdziesz dużą gamę porcelanowych naczyń stołowych w kolorze kremowym.