Talerze na jajka

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Talerze na jajka to świetny sposób na podanie na domowy stół zaróno jajek na twardo, faszerowanych czy wielkanocnych, własnoręcznie wykonanych pisanek.

Jajka są częstym gościem na polskich stołach, warto je więc odpowiednio podać gościom czy domownikom. Talerze na jajka mają specjalne zagłębienia, dzięki czemu jaja na nich ułożone są zabezpieczone przed upadkiem, a jednocześnie pięknie i równo prezentują się na stole.

Na talerzu ułożyć możemy nie tylko całe jajka na twardo w skorupkach lub bez, ale także faszerowane i pięknie udekorowane połówki jajek.

Specjalnego znaczenia talerze do jajek nabierają podczas Świąt Wielkanocnych, kiedy to jaja stają się jedną z podstawowych dekoracji świątecznego stołu. Pięknie przystrojone i ułożone na talerzu jajka z pewnością będą odpowiednio prezentować się wśród innych dań i dekoracji.

W naszej ofercie znajdziesz talerze i talerzyki na jajka o różnej wielkości, przeznaczone do różnej ilości jajek. Na pewno znajdziesz u nas szklany lub ceramiczny talerzyk, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.