Talerzyki do ciasta

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 102

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 102

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Talerzyki deserowe do ciasta lub innych deserów to standardowa część wyposażenia każdej domowej jadalni. Na talerzykach podajemy nie tylko ciasto, ale i kanapki, drobne przekąski czy sałatki.

Talerzyków do ciasta używamy bardzo często lub wręcz na co dzień, warto więc je dobrać tak, aby pasowały do naszej zastawy i jedzenie z nich ciast i innych słodkich pyszności sprawiało nam jeszcze większą przyjemność.

Talerzyki do ciasta możesz dobrać do posiadanej już w domu zastawy stołowej lub wybrać te talerzyki, które najbardziej odpowiadają konkretnej aranżacji stołu lub na specjalną okazję.

Porcelanowe talerzyki świetnie prezentują się na stole oraz są bardzo praktyczne oraz wytrzymałe. Mnogość dostępnych dekoracji i fasonów porcelany sprawia, że z łatwością dobierzesz talerzyki do ciasta do swoich upodobań.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno szklane talerzyki do ciasta, jak i te wykonane z klasycznej białej porcelany, czy z bardzo modnej porcelany kremowej (ecru), o łagodnym i ciepłym odcieniu. Również przy wyborze kształtu talerzyków możesz decydować pomiędzy tradycyjnymi, okrągłymi talerzykami, a tymi bardziej nowoczesnymi o regularnych kwadratowych lub oktagonalnych kształtach.