Talerzyki porcelanowe

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 92

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 92

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Porcelanowe talerzyki deserowe stanowią podstawową część wyposażenia każdej domowej kuchni i jadalni. Talerzyków deserowych używamy bardzo często lub wręcz na co dzień, warto więc je dobrać tak, aby pasowały do naszej zastawy i jedzenie z nich ciast i innych słodkich pyszności sprawiało nam jeszcze większą przyjemność.

Porcelanowe talerzyki deserowe możesz dobrać do posiadanej już w domu zastawy stołowej lub wybrać te talerzyki, które najbardziej odpowiadają konkretnej aranżacji stołu lub na specjalną okazję. Porcelanowe talerzyki świetnie prezentują się na stole oraz są bardzo praktyczne oraz wytrzymałe. Mnogość dostępnych dekoracji i fasonów porcelany sprawia, że z łatwością dobierzesz talerzyki do ciasta do swoich upodobań.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno talerzyki deserowe z klasycznej białej porcelany, jak i te wykonane z bardzo modnej porcelany kremowej (ecru), o łagodnym i ciepłym odcieniu. Dostępne są w wersji gładkiej, z piękną dekoracją lub wzorem.

Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marek MariaPaula i Altom Design, w ofercie których znajdziesz ogromny wybór porcelanowych talerzyków. Oferujemy pełną i zawsze aktualną gamę porcelany obu tych marek.