Widelce obiadowe

Widelce stołowe i obiadowe są niezbędne przy większości posiłków, domowych i podczas rodzinnych uroczystości. Używamy ich na co dzień, więc warto tak dobrać widelce, by były komfortowe w częstym użytkowaniu, a także pasowały do naszej zastawy stołowej.

Sztućce to niezwykle ważny element wyposażenia domowej jadalni. Widelce obiadowe należą do tych najczęściej używanych, zarówno przy daniach obiadowych, jak i przy deserach czy śniadaniach. Dobrze dobrane widelce świetnie trzymają się w dłoni, są dobrze wyważone, a także są praktyczne - ważne by nadawały się do mycia w zmywarkach.

Przy doborze widelców obiadowych i stołowych ważny jest także ich design - to ważne, byśmy dopasowali sztućce do własnego gustu i pozostałej zastawy stołowej. Elegancko i spójnie prezentujące się na stole sztućce dodatkowo podkreślają wagę i klimat domowych posiłków i rodzinnych przyjęć.

Wykonane z najlepszych materiałów widelce obiadowe są niezwykle wytrzymałe, z pewnością będą nam służyły przez długie lata. Szczególnie polecamy najwyższej klasy widelce marki Gerpol (z stal z domieszką szlachetnych dodatków, wzmacniających ich wytrzymałość m.in. na korozję), posiadające 20-letnią gwarancję producenta.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)