Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Widelczyki deserowe powinny znajdować się w każdym domu - nie może się bez nich obyć żaden pyszny, słodki deser, podwieczorek czy spotkanie w gronie znajomych.

Stylowe, wykonane ze stali o świetnej jakości widelczyki deserowe to nie tylko kolejna odmiana sztućców stołowych, służących nam na co dzień. Pięknie wyglądające widelczyki dodatkowo podkreślą smak deserów i ciast oraz sprawią, że nasze słodkości zostaną odpowiednio podane na stole.

Widelczyki do ciast i deserów, tak jak każde inne sztućce, powinny być odpowiednio dobierane. Ważny jest zarówno wygląd, jak i rodzaj stali, z jakiej zostały wykonane. Stal ze szlachetnymi dodatkami zapewnia im dodatkową odporność na rdzę oraz wytrzymałość i długowieczność.

Widelczyki deserowe możesz kupić pojedynczo (na sztuki) albo w gotowych zestawach, które dodatkowo mogą być świetnym pomysłem na drobny prezent dla najbliższych czy przyjaciół.

Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marki Altom Design oraz dystrybutora sztućców marki Gerpol. Obie te marki w swojej ofercie posiadają piękne, stylowe i trwałe widelczyki deserowe.