Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

22 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

22 produkt(ów)

 

 

Talerze kwadratowe

 

Porcelanę cenimy za jej elegancję i wysoką jakość wykonania. To dzieło pięknej, ręcznej pracy, dzięki której nasze spotkania przy wspólnym stole nabierają wyjątkowego charakteru. Jednocześnie projektanci naczyń porcelanowych podążają za trendami i modą, dzięki czemu tworzone są kolekcje zastawy stołowej o różnym wzornictwie - tradycyjnym i nowoczesnym.

 

W sklepie pieknowdomu.pl znajdziesz nowatorską kolekcję porcelany o modnym, kwadratowym kształcie talerzy i salaterek. Kwadratowa forma talerzy i salaterek idealnie współgra z obłym kształtem innych naczyń. Kwadratowe talerze pełnią także funkcję dekoracyjną stołu, która zostanie doceniona przez wszystkich Twoich gości.

 

 

 

Talerze kwadratowe - czego dowiesz się z tego wpisu?

 

  • Zestaw naczyń kwadratowych - elegancka propozycja czy chwilowa moda?
  • ● Czy naczynia w kwadratowym kształcie mieszczą się w zmywarkach?
  • ● Jak produkowane są kwadratowe talerze porcelanowe MariaPaula?

 

Talerze kwadratowe - miłość od pierwszego wejrzenia

Wspólne posiłki wzmacniają więzi, budują wspomnienia, dają okazje do codziennej rozmowy czy świętowania z domownikami. Chcemy wszystkiego co najlepsze dla naszych najbliższych i zawsze staramy się, by wszystkie domowe uroczystości były wyjątkowe. Nie tylko smak, ale i sposób podania jedzenia wpływa na ogólne wrażenia kulinarne. Warto wiec zainwestować w porcelanę, która będzie z nami w najważniejszych chwilach przez wiele lat. Zestaw porcelany w kształcie kwadratu to nieoczywista i bardzo elegancka propozycja. Nietuzinkowa jak na naczynia porcelanowe forma kwadratu wspaniale prezentuje się na stole, a dodatkowo dopuszczalne jest łączenie jej z elementami o kształcie okrągłym. Kwadratowe talerze obiadowe w zestawieniu z okrągłymi talerzami do zupy czy salaterkami tworzą wyjątkową aranżację stołową.

 

Talerze kwadratowe to nowoczesny design połączony z tradycyjną metodą produkcji. Porcelana naszych dwóch marek Altom Design i MariaPaula zachwyca jakością wykonania i dbałością o detale. Oryginalne projekty tworzone przez naszych artystów z wieloletnim doświadczeniem w branży doceniane są nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Tradycyjna metoda produkcji talerzy kwadratowych pozwala na zachowanie najwyżej jakości w zgodzie z wielowiekową sztuką ręcznego wytwarzania porcelany.

 

Zestaw talerzy kwadratowych

 

Kwadratowe zestawy porcelany oraz talerzy to odważny, nowoczesny kształt naczyń stołowych o wysokiej jakości, przeznaczonych zarówno do codziennego użytku, jak i przy organizowaniu domowych przyjęć i uroczystości.

 

Kwadratowe talerze i większe zestawy porcelany to niezwykle popularny obecnie trend w aranżacji stołu. Prezentują się nowocześnie i bardzo efektownie. Wykonane z najwyższej jakości porcelany, są także praktyczne i bardzo trwałe. Jak każde naczynia porcelanowe, w ogromnej większości (o ile nie są zdobione szlachetnymi barwami) można je myć w zmywarce, są bardzo higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości.

 

Oryginalne talerze o kwadratowym kształcie będą odgrywać główną rolę aranżacji stołowej podczas każdego domowego przyjęcia. Mogą być ciekawą alternatywą dla klasycznych, okrągłych talerzy. Niektóre kolekcje zostały wzbogacone o piękne zdobienia na rantach z prawdziwego złota. Talerze kwadratowe są tak samo wygodne w użytkowaniu jak ich okrągłe odpowiedniki, a także mieszczą się koszu standardowych zmywarek. Warto zwrócić uwagę na większe serwisy obiadowe, np. MariaPaula Moderna Gold, która w całości jest utrzymana w formie eleganckiego kwadratu.

 

Dostępne kwadratowe talerze to zarówno talerze głębokie, obiadowe, jak i deserowe. Z ich pomocą można w szybkim czasie zapewnić stołowi naprawdę nietypową oprawę. W sklepie pieknowdomu.pl znajdziesz również wspaniałe dodatki, w postaci świeczników, mat stołowych, figurek czy wazonów, które pomogą stworzyć Ci wyjątkową aranżację stołu.

 

Kolejnym flagowym produktem wśród kolekcji kwadratowej porcelany oprócz marki MariaPaula jest również linia Regular marki Altom Design. Znajdziesz w niej ogromną liczbę elementów, z których bez problemu skomponujesz własny, wyjątkowy zestaw kwadratowej porcelany stołowej. Naczynia z kolekcji Regular dostępne są też w gotowych, skomponowanych dla 6 i 12 osób zestawach.

 

Zestaw talerzy kwadratowych - zobacz jak to robimy w MariaPaula!

MariaPaula to wysokiej jakości porcelanowe produkty, które są nie tylko naczyniami użytkowymi, ale umożliwiają atrakcyjną prezentację serwowanych dań, uświetniając każde domowe przyjęcie. Porcelana jest najszlachetniejszym rodzajem białej ceramiki. Jest wyrobem o bardzo dobrych właściwościach izolujących, jest wytrzymała na czynniki mechaniczne oraz chemiczne. Wszystkie naczynia MariaPaula są szkliwione - dzięki temu nie przepuszczają wody, są odporne na działanie kwasów i działanie wysokich temperatur. 

 

Zobacz nasz wybór kwadratowych talerzy, idealnych do obiadu czy deseru w naszym sklepie internetowym pieknowdomu.pl oraz sklepie stacjonarnym w Gnieźnie.