Stojak / uchwyt do gotowania jajek z minutnikiem Altom Design Egg Timer

Brak w magazynie

cena:

Normalna cena: 18,90 zł

Special Price 9,90 zł

pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Praktyczny stojak (uchwyt) do gotowania sześciu jajekTimer posiada zaznaczone 3 stopnie ugotowania jajek: na miękko (soft), średnie (medium), na twardo (hard).
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0207015435

Opis produktu

Jedni lubią je na miękko, inni na twardo, a jeszcze inni wybierają opcję pomiędzy. Mowa tu o gotowanych jajkach. Sama czynność związana z ich gotowaniem zdecydowanie do najtrudniejszych nie należy. Wystarczy określić czas niezbędny do osiągnięcia zamierzonego stopnia ugotowania jajek. Specjalny minutnik pozwoli określić założony czas, a następnie poinformuje Ciebie o jego upływie.Egg Timer marki Altom Design to rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą. Dzięki minutnikowi dokładnie wiemy ile czasu upłynęło od rozpoczęcia gotowania i ile pozostało do jego sfinalizowania. Timer podpowie nam jak długo powinno gotować się jajko, aby było: miękkie (soft), średnie (medium) oraz twarde (hard), a następnie poinformuje nas, że już czas zakończyć proces gotowania.


  • Praktyczny przyrząd do gotowania pomieści aż 6 sztuk jajek.

  • Wbudowany minutnik pozwoli określić czas niezbędny do ugotowania jajek na: miękko, średnio, twardo.

  • Timer poinformuje nas o upływie założonego czasu.

  • Minutnik może również posłużyć do odmierzenia czasu gotowania innych produktów.


Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Przeźroczyste napoje będą się pięknie prezentować w szklankach z dodatkiem kostek lodu z zamrożonymi drobnymi owocami np. malinami, borówkami lub listkami mięty czy melisy. Możemy również zamrażać różne soki – kostki będą kolorowe.