Szczotka do mycia butelek, słoików i wazonów Starmann

Brak w magazynie

cena:
12,50 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Klasyczna i wysoce praktyczna szczotka ułatwi dokładne umycie nie tylko szklanych butelek.


Parametry szczotki:
- szczotka idealna do butelek o pojemności: 1 l
Marka: Starmann
Identyfikator: 600007731

Opis produktu

Serwowanie napojów w słoikach, czy też butelkach z nakrętką stało się tak niezwykle popularne, że nie wyobrażamy sobie przyjęcia w plenerze bez ich udziału. Kolorowe o rozmaitych kształtach nie tylko sprawiają, że napój pięknie się prezentuje, ale i chronią go przed niechcianymi owadami.


Czyszczenie butelki, w stosunku do tradycyjnego słoika, nie należy do zadań łatwych. Zwężana szyjka uniemożliwia nam dotarcie do jej wnętrza za pomocą zwykłego zmywaka. Specjalne szczotki, przeznaczone zarówno do mycia butelek, jak i innych przedmiotów o formie trudnej do wyczyszczenia, pozwolą na łatwe i wygodne umycie naczynia, nawet w trudno dostępnych miejscach.



  • Włosie szczotki zostało wykonane ze 100% szczeciny, dzięki czemu są odporne nawet na wysoką temperaturę.

  • Szczotka sprawdzi się zarówno do mycia szklanych butelek, wazonów, słoików, jak do butelek dla dzieci.

  • Niewielkie gabaryty szczotki nie tylko sprawiają, że z łatwością wyczyścisz wnętrze naczynia, ale i w prosty sposób ją przechowasz.

  • Drut szczotki jest odpowiednio sprężysty, dzięki czemu proces dokładnego czyszczenia butelek staje się prosty.

  • Uchwyt szczotki pozwala na jej zawieszenie w dostępnym miejscu, tak aby była zawsze pod ręką.

  • Po zakończonej pracy wystarczy przepłukać i osuszyć szczotkę, co sprawia że jest niebywale praktyczna i higieniczna.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Smak kiszonych ogórków wzbogacają liście wiśni lub porzeczki. Do marynaty warto dodać ziarenka białej gorczycy lub estragon. Z kolei do przetworów na bazie owoców można dołożyć cynamon, imbir, kardamon czy goździki. Te przyprawy szczególnie pasują do jabłek, gruszek, śliwek, malin, truskawek czy wiśni.