Szklanka do piwa Altom Design Profile 400 ml

W magazynie

cena:
7,50 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Szklanka do piwa marki Altom Design idealna do serwowania piwa w domu i pubie.Wymiary szklanki:

pojemność - 400 ml
wysokość - 17 cm
szerokość - 7,5 cm

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0103007572

Opis produktu

Wysokie szklanki do piwa to najpopularniejsze naczynia do degustacji tego trunku. Szklanek używamy nie tylko w domach - są też powszechnie używane do podawania piwa w pubach i restauracjach. Są lekkie, wygodne w użyciu i łatwe w myciu, nie zajmują też wiele miejsca na półkach.


Szklanki dobiera się odpowiednio do rodzaju piwa, aby odpowiednio wydobywały cały smak i aromat z piwa. Szklanki wąskie na dole, lekko rozszerzające się ku górze przeznaczone są do najpopularniejszego pilznera. Szklanki rozszerzające się w formie kielicha używane są głównie do piw pszenicznych.


  • Szklanki do piwa Profile marki Altom Design charakteryzuje idealnie przeźroczyste szkło, które jest wolne od szkodliwych dla zdrowia substancji

  • Szklanka jest smukła i wysoka, zatem jest idealna do podawania jasnego piwa

  • Smukły kształt wysokich szklanek do piwa pozwoli ulatniać się bąbelkom z gazem, a szerokie zakończenie czaszy uwalnia zapach i w efektowny sposób wyeksponuje pianę piwa

  • Szklankę bez obaw możesz myć w zmywarce

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Obieranie ugotowanych ziemniaków zazwyczaj zajmuje nam dużo czasu i jest mozolne. Możemy ułatwić sobie pracę umieszczając ugotowane już ziemniaki na kilka sekund w wodzie z lodem. Dzięki temu trikowi skórka będzie sama schodzić a my zaoszczędzimy czas.