Szklanki do whisky Bohemia Quadro, komplet 6 szt.

Więcej zdjęć

Availability: W magazynie

Szklanki do whisky Bohemia Quadro, komplet 6 szt.
PRODUCENT - BOHEMIA
79,90 zł
Opis

Szczegóły

Bohemia to marka o światowej renomie; synonim elegancji, piękna i perfekcji wykonania. Przez całe stulecia niepowtarzalne wyroby ze szkła kryształowego zachwycały najwyższą jakością i kunsztem wykonania.
Dziś czeskie szkło kryształowe wytapiane jest w hucie według nowoczesnej ekologicznej receptury. Zaniechano produkcji szkła z zawartością ołowiu na rzecz szkła kryształowego będącego odmianą tak zwanego czeskiego kryształu. Jest to szkło o takich samych lub nawet lepszych właściwościach niż szkło kryształowe z zawartością ołowiu. Stosowana odmiana nazywana jest crystallite.
Idealnie przeźroczyste szkło kryształowe jest masywne, a zarazem miękkie, dzięki czemu łatwo je formować tworząc produkty o niezwykle skomplikowanych formach.
Naczynia pomimo swej masywności i skomplikowanych kształtów charakteryzują się niezwykłą przeświecalnością, pięknie eksponując głębokie barwy trunków.
Szkło kryształowe jest znacznie bardziej gładkie i przezroczyste w porównaniu ze zwykłym szkłem sodowym.
Perfekcyjnie wykonane szlify załamując światło, tworzą jedyny w swoim rodzaju spektakl barw.
W ofercie znajdziemy stylowe szklanki i karafki do wina oraz kryształowe zestawy, niezrównane do podania szlachetnej whisky czy też domowych nalewek.
Naczynia zapakowane w eleganckie opakowania stanowią ekskluzywny pomysł na prezent.
Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Nazwa Szklanki do whisky Bohemia Quadro, komplet 6 szt.
Identyfikator towaru 0103007305
Ilość w komplecie 6
Produkty powiązane
x
Zapisz się do newslettera