Szklanki pokale do piwa Altom Design Rubin 500 ml, 6 szt.

W magazynie

cena:
51,90 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Pokale do piwa na nóżce, przeznaczone do pełnej degustacji walorów smakowych i zapachowych piwaZestaw zawiera 6 szklanek do piwa:

pojemność - 500 ml

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0103006631

Opis produktu

Szklanki na nóżce to jedne z najbardziej eleganckich naczyń do podawania piwa. Różne odmiany pokali stosujemy do różnych piw, ale w ogólnym przeznaczeniu stworzone są one do piw bardziej wyrazistych lub mocniejszych - pokale pozwalają na odpowiednie uwalnianie ich aromatu, dzięki czemu możemy w pełni delektować się ulubionym piwem.


Pokale najpełniej eksponują piękną barwę piwa, nawet gdy trzymane są w naszych rękach - pokal trzyma się bowiem za nóżkę. Dodatkową zaletą nóżki w pokalu jest to, że trzymając za nią naczynie, nie ogrzewamy rękami czaszy z piwem, dzięki czemu piwo podawane z odpowiednią temperaturą dłużej zachowuje wszystkie swoje walory. Stosunkowo wąskie ujście czaszy w pokalu pozwala też na dłuższe zachowanie pięknej piany na wierzchu piwa.


  • Pokale do piwa charakteryzuje idealnie przeźroczyste szkło, które jest wolne od szkodliwych dla zdrowia substancji

  • Szklanki na nóżce są bardzo stylowe, idealne do podawania piw mocniejszych lub bardziej wyrazistych w smaku oraz kolorze

  • Kształt szklanekpięknie eksponuje szlachetną barwę piwa oraz pozwala wydobyć z niego wszystkie niuanse smaku i aromatu

  • Szklanki do piwa możesz myć w zmywarce.

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Specyficzny smak ryby można rozmaicie podkreślić. Najczęściej stosuje się: pieprz czarny, sól, natkę pietruszki, sok z cytryny lub pieprz cytrynowy. Warto również użyć wyrazistych ziół: tymianku czy szałwii, a także czosnku i cebuli.