Taca drewniana do przenoszenia Altom Design Mandala 30x20x4 cm

W magazynie

12,10 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłamy natychmiast
pi-truck-svg Dostawa gratis powyzej 200zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 30 dni

Mandala to mistyczny, medytacyjny wzór, który coraz częściej gości na rzeczach codziennego użytku, w tym na tacy drewnianej


Wymiary tacki:
- szerokość - 20 cm
- długość - 30 cm
- wysokość - 4 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Mandala marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy dekoracji domu: pudełka, ramki na zdjęcia, tacka i tablice pozwalające na spójne zaaranżowanie przestrzeni. Sprawdź całą kolekcję Mandala

Marka: Altom Design
Identyfikator: 1706001340

Opis produktu

Mandala to symbol, który ma wymiar mistyczny. Kojarzona jest z wierzeniami buddyjskimi i oznacza wejście w głąb siebie, szczególnie podczas praktyk medytacyjnych. We współczesnej ikonografii mandala stała się popularnym motywem ze względu na swój bardzo interesujący wzór i mnogość barw. To symbol, który mimo to jest delikatny, kojący i przy tym niezwykle ozdobny. Nic więc dziwnego, że motyw ten gości także w aranżacji wnętrz, na przykład jako temat przewodni tacy drewnianej.


Taca drewniana nabiera innego, bardziej tajemniczego znaczenia, a przy tym jest ozdobna i dopasowana do aranżacji większości wnętrz. Czerń i biel dominuje na tacy drewnianej, a głównym jej motywem jest oczywiście mandala. Taca nie tylko będzie funkcjonalna, ale też niezwykle dekoracyjna.


  • Taca drewniana z kolekcji Mandala jest projektem marki Altom Design

  • W drewnianej tacy z łatwością można przenieść herbatę lub jedzenie

  • Mandala jest medytacyjnym symbolem, który coraz częściej wykorzystywany jest także w aranżacji wnętrza i w modzie

  • Taca wykonana jest z drewna, co dodatkowo podkreśla naturalność tego przedmiotu

Zamów teraz - produkty wysyłamy w dniu zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Aby ułatwić sobie przygotowanie przetworów warto znać kilka zasad. Wiśnie czy czereśnie przeznaczone na przetwory wkładamy do zamrażalki na 20 minut przed drylowaniem. Dzięki temu usuwanie pestek jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Owoce leśne myjemy krótko pod bieżącą wodą na sitku aby nie nasiąkły wodą. Natomiast owoce i warzywa z których chcemy zdjąć skórkę np. śliwki czy pomidory parzymy we wrzątku a następnie zahartowujemy zimną wodą. Dzięki temu z łatwością usuniemy skórkę.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!