Talerz deserowy porcelanowy Altom Design kolekcja Lena 20 cm

Brak w magazynie

cena:
13,90 zł
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Talerz deserowy, który pochodzi z kolekcji Lena, odwołuje się do klasycznego wzornictwa i stonowanych kolorów


Wymiary talerza:
- średnica – 20 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Lena marki Altom Design w skład której wchodzą elementy porcelanowe (kubki, filiżanki, talerze, miseczki), maty stołowe oraz akcesoria kuchenne, pozwalające spójnie wyposażyć domową kuchnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Lena.
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0101002676

Opis produktu

W kuchni cenisz sobie tradycyjne formy i wzornictwo, nawiązujące do domu Twoich dziadków. Proste kształty, delikatne, stonowane zdobienia, przyjemny dla oka wzór. Kolekcja Lena, która zachowana jest w odcieniach szarości, nada Twojej kuchni klasycznego i pokoleniowego znaczenia. Taki charakter ma zastawa stołowa wraz z jej elementem jakim jest talerz deserowy.


Porcelanowy talerz deserowy z kolekcji Lena od marki Altom Design charakteryzuje szary odcień tła, na którym widnieją białe wzory imitujące haft. Talerz wykonany został z wysokiej jakości porcelany, co sprawi, że posłuży Ci on przez długie lata.  • Kolekcja Lena to stonowane wzory i kształty

  • Talerz deserowy został stworzony z dobrej jakości porcelany, która będzie służyć Ci przez lata

  • Bezpieczne przenoszenie filiżanki ze spodkiem jest możliwe dzięki zastosowaniu profilowanego ucha

  • Talerz deserowy możesz myć w zmywarce

  • Kolekcja Lena wkomponuje się w aranżację wnętrz w stylu wiejskim lub skandynawskim


Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Obieranie ugotowanych ziemniaków zazwyczaj zajmuje nam dużo czasu i jest mozolne. Możemy ułatwić sobie pracę umieszczając ugotowane już ziemniaki na kilka sekund w wodzie z lodem. Dzięki temu trikowi skórka będzie sama schodzić a my zaoszczędzimy czas.