Talerz deserowy porcelanowy Altom Design kolekcja Sunshine 20 cm

Brak w magazynie

cena:
13,99 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Talerz deserowy należy do słonecznej i pełnej blasku kolekcji Sunshine, która pozwoli Ci pozytywnie rozpocząć dzień


Wymiary talerza deserowego:
- średnica - 20 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Sunshine marki Altom Design, w której skład wchodzą poszewki na poduszki oraz elementy zastawy porcelanowej: kubki, filiżanka, salaterki, talerz, mlecznik, imbryk oraz cukiernica, pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Sunshine
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0101002671

Opis produktu

Wiosna jest taką specyficzną porą roku, na którą czekasz z utęsknieniem. Nie tylko przyroda budzi się z zimowego letargu, ale także i Ty masz więcej sił i energii do działania, którą chcesz spożytkować już od rana. Dobrze więc prawidłowo zacząć dzień od odświętnego śniadania, by celebrować poranek i pozytywnie nastroić się na resztę dnia.Idealna do tego będzie zastawa z kolekcji Sunshine i należący do niej talerz deserowy.


Talerz deserowy z kolekcji Sunshine od marki Altom Design, wraz z innymi elementami z tej serii, tworzy idealny, śniadaniowy zestaw, z którym warto rozpocząć dzień. Słoneczna kolekcja przywołuje na myśl pierwsze tchnienie wiosny, śpiew ptaków, przyrodę budzącą się do życia. Talerz deserowy z tej kolekcji posiada eleganckie a zarazem radosne barwy skupione na kolorach bieli, turkusu i złota.  • Powabne kształty i wzornictwo, urzekające kolory i zdobienia – taka jest kolekcja Sunshine, z której pochodzi talerz porcelanowy.

  • Talerz deserowy stworzony został z dobrej jakości porcelany, która będzie służyć Ci przez lata.

  • Cechą charakterystyczną kolekcji jest kolor turkusowy, złote zdobienia i napis „You are my sunshine” (jesteś moim słonkiem), więc przez ten osobisty charakter dedykacji może ona stać się upominkiem dla bliskiej osoby.

  • Talerz porcelanowy jest jednym z elementów tej subtelnie eleganckiej kolekcji Sunshine, którą warto skomponować w całości, by stała się ona prawdziwą ozdobą stołu i razem tworzyła piękny, śniadaniowy zestaw.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Za sprawą miękkiego, papierowego ręcznika możesz ochronić swoją porcelanę przed zniszczeniem. Wystarczy, że przełożysz nim talerzyki, filiżanki, a także inne elementy zestawy – w ten sposób porcelana zachowa swój piękny wygląd na długie lata.