Talerz deserowy porcelanowy Altom Design Laura Złota Linia 20 cm

Brak w magazynie

cena:
12,60 zł
pi-clock-svg Wysyłka
48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Talerz deserowy należy do eleganckiej i gustownej linii "Laura Złota Linia" od marki Altom Design


Wymiary talerza:
- średnica - 20 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Laura marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubki, filiżanki, miseczki, talerze.Sprawdź całą kolekcję Laura
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0101002681

Opis produktu

Kolekcja „Laura Złota Linia” od marki Altom Design przypadnie do gustu tym, którzy w aranżacji kuchennej cenią sobie eleganckie fasony o delikatnych kształtach. Przykładem takiej wysublimowanej klasyki jest talerz deserowy o gładkiej, białej powierzchni, na której zarysowane są subtelne wzory podkreślone przez złotą linię.


Laura kojarzy się z gustowną kobietą pełną gracji, która przy całej swej delikatności zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Zastawa stołowa z kolekcji „Laura Złota Linia” posiada w sobie właśnie takie cechy, gdyż gracją formy i subtelnymi zdobieniami zwraca na siebie uwagę. Kubek, miska i talerz porcelanowy razem tworzą piękny zestaw, który znajdzie swoje miejsce na stole podczas zwyczajnych, jak i ważnych uroczystości.


  • Kubek, miska, czy talerz porcelanowy z kolekcji „Laura Złota Linia” przypadnie do gustu osobom, które do swojej kuchni szukają przedmiotów o eleganckiej formie

  • Kolekcja ta stworzona została z gładkiej, białej porcelany, na której widnieją delikatne zdobienia

  • Dodatkowego uroku kolekcji dodaje złoty pasek, który wieńczy rant miski, talerza i kubka

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Porcelanę ręcznie malowaną, a także zdobioną złotymi elementami zaleca się myć w chłodnej wodzie z odrobiną soku z cytryny. Dzięki temu zachowa swoje piękno na długie lata.