Talerz deserowy porcelanowy Altom Design Madame Chic 20 cm

Brak w magazynie

cena:

Normalna cena: 15,40 zł

Special Price 6,90 zł

pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Kolekcja Madame Chic pełna jest uroku i klasycznej elegancji zamkniętej m.in. w porcelanowym talerzu deserowym


Wymiary talerza deserowego:
- średnica - 20 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Madame Chic marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubki, miseczki, talerz, mlecznik, imbryk, cukiernica, a także podkładka, pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Madame Chic
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0101002672

Opis produktu

Francuski szyk charakteryzuje prostoty ubiór połączony z nonszalancją i pewnością siebie. Klasyczny wzór i krój odnosi się nie tylko do mody znanej z wybiegów, ale także elementów aranżacji wnętrz. Bądź panią swego domu, w którym królował będzie wdzięk i elegancja zaklęta w przedmiotach codziennego użytku takich jak talerz deserowy.


Najnowsza kolekcja marki Altom Design – Madame Chic – to jak sama nazwa mówi linia, którą charakteryzuje dystyngowana prostota i szyk. Porcelanowy talerz deserowy to kwintesencja dobrego smaku zamkniętego w kształcie i subtelnych zdobieniach, na które składa się złota linia obramowania talerza i kaligrafią „Madame Chic”.


  • Madame Chic to kolekcja pełna uroku i klasycznej elegancji

  • Talerz porcelanowy deserowy idealny będzie podczas spotkań w gronie najbliższych

  • Porcelanowa powierzchnia talerza jest łatwa do utrzymania w czystością

  • Talerz wykonany został z porcelany wysokiej jakości o lekko kremowym zabarwieniu

  • Kolekcja od marki Altom Design łączy w sobie prostotę i elegancję, która zgodna jest z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz

Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Umytej porcelany nie wolno pozostawiać na suszarce. Bezpośrednio po umyciu należy ją dokładnie osuszyć za pomocą miękkiej ściereczki, a następnie schować w bezpieczne miejsce. W ten sposób unikniesz zacieków, a także ewentualnego uszkodzenia porcelany.