Talerz deserowy porcelanowy święta Boże Narodzenie Altom Design Zimowe Skrzaty 20 cm

Brak w magazynie

cena:
11,60 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Zimowe Skrzaty to świąteczna kolekcja, kojarząca się z dziecięca radością i zimową, beztroską zabawą


Wymiary talerza:
- średnica - 20 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Zimowe Skrzaty marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubki, filiżanki, miseczki, talerz, a także podkładki, poszewki na poduszkę i puszki pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Zimowe Skrzaty

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0101002725

Opis produktu

Biały, miękki śnieg, kojące światło lampek choinkowych mieniących się w różnych kolorach, zapach świerku i prezentowy szał zakupów. Takie skojarzenia mamy ze świętami Bożego Narodzenia. To ta specyficzna atmosfera jest podczas nich najważniejsza, a którą dodatkowo można podbudować przez świąteczne dodatki do domu, takie jak porcelanowy talerz deserowy.


Podczas Bożego Narodzenia chcemy otaczać się przedmiotami, które nawiązują do tego święta. Kolekcja porcelany i tekstyliów Zimowe Skrzaty zyskała lekkie motywy, kojarzące się z dziecięcą radością oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Skrzaty, beztroskie zabawy na śniegu - to główne tematy tej kolekcji. Świąteczna linia porcelany Zimowe Skrzaty jest przez to lekka i przyjemna dla oka. Mimo to z powodzeniem znajdzie swoje miejsce na wigilijnym stole.


  • Talerz deserowy porcelanowy podkreśli doniosłą atmosferę świąteczną

  • Porcelanowe elementy kolekcji Zimowe Skrzaty wykonane zostały z porcelany wysokiej jakości o lekko kremowym zabarwieniu

  • Talerz deserowy oraz inne elementy zastawy porcelanowej, można myć w zmywarce

  • Posiada sympatyczną dekorację, dlatego talerz jest trafionym upominkiem dla dziecka

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Porcelany nie należy czyścić szczotkami o ostrym włosiu, drucianymi gąbkami, a także gąbkami o szorstkiej fakturze. Zniszczą one delikatne szkliwo, którym pokryta jest porcelana.