Talerz deserowy porcelanowy święta Boże Narodzenie Altom Design Zimowe Skrzaty 20 cm

Brak w magazynie

cena:
11,60 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Zimowe Skrzaty to świąteczna kolekcja, kojarząca się z dziecięca radością i zimową, beztroską zabawą


Wymiary talerza:
- średnica - 20 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Zimowe Skrzaty marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubki, filiżanki, miseczki, talerz, a także podkładki, poszewki na poduszkę i puszki pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Zimowe Skrzaty

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0101002725

Opis produktu

Biały, miękki śnieg, kojące światło lampek choinkowych mieniących się w różnych kolorach, zapach świerku i prezentowy szał zakupów. Takie skojarzenia mamy ze świętami Bożego Narodzenia. To ta specyficzna atmosfera jest podczas nich najważniejsza, a którą dodatkowo można podbudować przez świąteczne dodatki do domu, takie jak porcelanowy talerz deserowy.


Podczas Bożego Narodzenia chcemy otaczać się przedmiotami, które nawiązują do tego święta. Kolekcja porcelany i tekstyliów Zimowe Skrzaty zyskała lekkie motywy, kojarzące się z dziecięcą radością oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Skrzaty, beztroskie zabawy na śniegu - to główne tematy tej kolekcji. Świąteczna linia porcelany Zimowe Skrzaty jest przez to lekka i przyjemna dla oka. Mimo to z powodzeniem znajdzie swoje miejsce na wigilijnym stole.


  • Talerz deserowy porcelanowy podkreśli doniosłą atmosferę świąteczną

  • Porcelanowe elementy kolekcji Zimowe Skrzaty wykonane zostały z porcelany wysokiej jakości o lekko kremowym zabarwieniu

  • Talerz deserowy oraz inne elementy zastawy porcelanowej, można myć w zmywarce

  • Posiada sympatyczną dekorację, dlatego talerz jest trafionym upominkiem dla dziecka

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Uporczywe osady z kawy, czy herbaty usuniesz z porcelany za pomocą sody oczyszczonej. Niewielką ilość sody nanieś na wilgotną ściereczkę, a następnie oczyść zabrudzone miejsce. Całość dokładnie spłucz.