Darmowa Dostawa
Darmowa Dostawa

Projektanci marki Altom Design przy tworzeniu kolekcji skupiają się na aktualnych trendach, a także uczestniczą w najlepszych i największych targach designu oraz aranżacji wnętrz na świecie, by określić tendencje na nadchodzące sezony.

Te inspiracje stają się potem fundamentem do kreatywnych poszukiwań barw i unikalnych wzorów, które następnie będą cieszyć oko i zadowalać gust nawet najbardziej wymagających klientów.

Trendbook wiosna/lato 2020 ukazuje przedmioty, które odmienią Twój dom i wprowadzą do niego lekką kolorystykę kojarzącą się z ciepłymi porami roku.

Ten sezon obfituje w barwy, które odnaleźć można w przyrodzie, bo naszymi porcelanowymi serwisami, naczyniami kuchennymi i tekstyliami chcemy Ci podarować nie tylko ucztę dla zmysłów, ale i wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku. Chcemy, aby piękne rzeczy codziennego użytku wprawiały Cię w prawdziwie błogi nastrój i estetyczne ukojenie.

Kolekcje od Altom Design są odpowiedzią na panujące w sezonie trendy, dlatego w porcelanie, naczyniach kuchennych i tekstyliach coś dla siebie znajdzie miłośnik ponadczasowej elegancji, rustykalnych klimatów, kwiatowej dekoracji oraz miejskiej dżungli.

Wiosenno-wakacyjny sezon obfituje w mnogość wzorów i afirmujących do życia barw, które powinny także zagościć w aranżacji wnętrza. Zainspiruj się naszym Trendbookiem i znajdź styl, który Ci pasuje.