Uchwyt / wieszak na ręczniki i ściereczki łazienkowy ścienny samoprzylepny / wkręcany Armin poczwórny

Brak w magazynie

cena:
5,39 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Wieszaki to najlepsza pomoc w organizacji domowej przestrzeni.


Wieszak można przykleić, jak i przykręcić (w zestawie znajdują się wkręty).

Produkt jest wysyłany w losowej wersji kolorystycznej, dostępnej aktualnie w magazynie naszego sklepu
Marka: Armin
Identyfikator: 500010055

Opis produktu

Dom to nie tylko "cztery ściany" - to przestrzeń, w której czujemy się bezpiecznie, w której odpoczywamy, regenerujemy siły, a także spędzamy czas z najbliższymi. Dom to miejsce, w którym możemy tak naprawdę być po prostu sobą - nie udawać nikogo innego. To jak czujemy się w naszych domach ma oczywiście związek z atmosferą w nim panującą, ciepłem domowego ogniska, a także - jak podkreślają projektanci wnętrz - estetyką. Schludne i czyste wnętrza sprawiają bowiem, że czujemy się lepiej, dlatego też nie bez znaczenia pozostaje to jak w naszych domostwach zorganizowana jest przestrzeń - czy przedmioty mają swoje stałe miejsce, czy też są rozrzucone. Pamiętajmy, że ład i harmonia wprowadzona we wnętrzu będzie mieć bezpośrednie przełożenie na samopoczucie nas samych - domowników.


Aranżacja przestrzeni to nie tylko dbanie o to, aby w naszych domach znalazły się zachwycające swym pięknem dekoracje - to również dbanie o jej uporządkowanie i organizację. Specjalne, samoprzylepne haczyki na ręczniki pomogą w osiągnięciu ładu i harmonii, tym samym sprawiając, że odnajdziemy w naszych domach spokój i wyciszenie.  • Wysoka jakość tworzywa, użyta do produkcji wieszaka, sprawia, że jest trwały, dzięki czemu posłuży przez długie lata.

  • Montaż uchwytu jest niebywale prosty i szybki - wystarczy go przykleić do wybranej powierzchni lub też przykręcić.

  • Dzięki montażowi poprzez przyklejenie nie zniszczymy swoich płytek, mebli przez nieatrakcyjne otwory po śrubach, czy też gwoździach.

  • Wieszak znajdzie zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu w domu, ale nie tylko - sprawdzi się również w piwnicy, garażu, czy w altance w ogrodzie.

  • Solidność wykonania, a także forma wieszaka sprawiają, że spełni wymagania nawet najbardziej wymagających.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować