Naczynia kuchenne Valdinox

Mistrz w kuchni

Wyjątkowo solidne i nowoczesne naczynia kuchenne

VALDINOX - Mistrz w kuchni

Naczynia kuchenne Valdinox

Wybierając garnki kuchenne do swojej kuchni, zazwyczaj stawiamy na solidność i funkcjonalność. Chcemy by codzienna praca w kuchni dostarczała nam jak najwięcej satysfakcji, a przygotowywane potrawy były zdrowe i smaczne. Garnki aluminiowe VALDINOX to naczynia dla prawdziwych pasjonatów gotowania. Prostota i zarazem solidność wykonania, sprawiają, że Ty również staniesz się mistrzem w swojej kuchni.

Naczynia kuchenne VALDINOX, to garnki, patelnie, brytfanny i akcesoria kuchenne, stworzone z pasji do gotowania. Nowoczesna technologia produkcji gwarantuje zdrowe i bezpieczne gotowanie na co dzień i od święta. Szwajcarska powłoka nieprzywieralna marki Dyflon i Durit Plus zapewnia smażenie, duszenie i gotowanie na minimalnej ilości tłuszczu, dzięki czemu Twoje potrawy zawsze będą zdrowe, soczyste i zachowają swoje wszystkie właściwości.

Dodatkową zaletą naczyń Valdinox jest możliwość korzystania z nich na wszystkich rodzajach kuchenek: indukcyjnej, gazowej, elektrycznej czy halogenowej. W przypadku naczyń z kolekcji Black, które zostały wykonane z jednego kawałka stali, można z nich również korzystać w piekarniku. Dzięki czemu jedna patelnia może służyć nam zarówno do smażenia, duszenia, jak i nawet pieczenia.

Z garnkami i patelniami marki VALDINOX, będziesz mógł / mogła dalej rozwijać swoją pasję do gotowania - nie powstydziłby się ich prawdziwy mistrz kuchni.

Kolekcja VALDINOX EXPERT - garnki, rondle i patelnie

Garnki, rondle i patelnie - kolekcja VALDINOX EXPERT

Kolekcja VALDINOX EXPERT to nowoczesna, funkcjonalna linia naczyń kuchennych, która pozwala czerpać przyjemność z gotowania i cieszyć się walorami smakowymi potraw. W jej skład wchodzą garnki, rondle oraz patelnie.

Poszukując najbardziej funkcjonalnych rozwiązań projektanci zastosowali elementy silikonowe, gwarantujące wygodny, mocny chwyt przy oraz idealne dopasowanie pokrywek do brzegów garnków i patelni. Dodatkowo w uchwytach na pokrywach zaprojektowano funkcjonalne wcięcie, które pozwala podczas gotowania umieścić w nim łyżkę kuchenną, potrzebną do mieszania czy smakowania potrawy.

Garnki z kolekcji EXPERT sprawdzą się zarówno w domowej jak i profesjonalnej kuchni. Nowoczesny design w połączeniu z wyjątkowymi właściwościami sprawi, że przygotowanie każdej potrawy będzie wyjątkowo proste i przyjemne. Silikonowe wykończenia rantów pokrywek, sprawiają, że są one wyjątkowo szczelne a specjalne ujście na parę sprawia, że gotująca się pod przykryciem zupa nie wykipi nam na kuchenkę. Również silikonowy uchwyt pokrywki, został zaprojektowany w ten sposób by był jak najbardziej praktyczny. Specjalne zagłębienie w uchwycie, pozwala odłożyć na niego łyżkę czy chochelkę w trakcie gotowania.

Patelnie z kolekcji EXPERT zostały zaprojektowane tak, by użytkownicy czerpali maksimum przyjemności z gotowania. Specjalna powłoka nieprzywieralna renomowanej szwajcarskiej firmy Illag Premium, zapewnia wyjątkowe właściwości - dzięki czemu żadna potrawa na patelni się nie przypali, nawet na niewielkiej ilości oleju. Wyjątkowy, nowoczesny design oraz możliwość używania na wszystkich rodzajach kuchenek w tym indukcyjnych, sprawia, że patelnie EXPERT będą jednymi z ulubionych w kuchni.