Wazon kula szklany na kwiaty Edwanex średnica 30 cm

W magazynie

cena:
94,90 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Wazon szklany kula jest idealny do tworzenia kompozycji kwiatowych i dekoracyjnych


Wymiary wazonu:
- średnica - 30 cm
- wysokość - 27 cm
Marka: Edwanex
Identyfikator: 0103016740

Opis produktu

Wazon kula, czyli pękate naczynie o kulistym kształcie to piękny element dekoracyjny domowych wnętrz. Używamy go nie tylko jako wazonu na kwiaty, ale także jako świecznika czy w innej formie ozdoby mieszkania.


Kuliste wazony służą także jako piękne, dekoracyjne świeczniki z "pływającymi" świeczkami i płatkami kwiatów. Duża świeczka stworzy z okrągłego wazonu piękny lampion. Okrągłe wazony cudownie sprawdzają się także jako elementy dekoracyjne, wypełnione drobnymi elementami ozdobnymi, korkami z wina itp.


W czasie domowych przyjęć wazon kula może nam posłużyć również jako duża salaterka czy owocarka - to niebanalny pomysł na podanie na stół owoców czy ciasteczek (np. bez).


Wazon kula to niebanalny pomysł na połączenie nowoczesnej formy naczynia z ciepłym, świeżym klimatem kwiatów, ich pięknym zapachem i ożywioną kolorystyką. Wazon o niebanalnym, kulistym kształcie będzie niezwykle oryginalną i gustowną dekoracją stołu, komody, kredensu czy ławy. Jest też świetnym pomysłem na drobny prezent dla bliskich lub przyjaciół.


  • Nowoczesny, szklany wazon w kształcie kuli pięknie wyeksponuje świeże, kolorowe kwiaty na domowym stole

  • Wazon kula może przydać się także jako duży, piękny i dekoracyjny świecznik, także dla świec "pływających"

  • W czasie domowych przyjęć pękaty wazon może służyć do podawania owoców czy ciasteczek, pełniąc funkcję dużej miseczki lub owocarki

  • Wazon jest cudownym elementem dekoracyjnym - może służyć jako podstawa do wielu ozdobnych kompozycji

  • Wykonany z idealnie przeźroczystego szkła o wysokiej jakości jest doskonałym pomysłem na prezent

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Aby uzyskać piękny kolor pisanek nie trzeba sięgać po sztuczne barwniki. Równie dobry efekt można uzyskać stosując naturalne produkty spożywcze.

Kolor żółty otrzymamy dodając do wody z gotującymi jajkami kurkumy lub curry, zielony – liście szpinaku, różowy/czerwony – sok z buraka a niebieski – owoce tarniny lub zastępując wodę wywarem z czerwonej kapusty z dodatkiem łyżki octu.