Wiadro emaliowane Silesia czerwone 10,9 l

Zobacz film

Brak w magazynie

cena:
69,90 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Wiadro emaliowane marki Silesia Rybnik – idealne do zbierania owoców i prac porządkowych.


Wymiary wiadra emaliowanego
pojemność - 10,9l
średnica - 28 cm
wysokość - 25,5 cm


Dowiedz się jak zbudowane są naczynia emaliowane i poznaj praktyczne wskazówki dotyczące ich użytkowania. Pobierz instrukcję.


Marka: Silesia
Identyfikator: 02050166

Opis produktu

Tradycyjne naczynia emaliowane od wielu lat goszczą w polskich domach. Emalia to powłoka szklista, więc zalety naczyń emaliowanych wynikają z właściwości szkła. Szkło jest bardzo gładkie, uniemożliwia gromadzenie i namnażanie się bakterii. Jest szczelne, zabezpiecza przed uwalnianiem się substancji szkodliwych i uczulających, niezależnie od temperatury. Powłoka naczyń emaliowanych jest kwasoodporna i nie wchodzi w reakcję z substancjami odżywczymi, nie pochłania też zapachów.


Wiadro emaliowane przyda się zwłaszcza gdy potrzebujemy naczynia o gładkich, łatwych do umycia powierzchniach, a także do zbierania owoców.  • Praktyczny uchwyt zapewnia łatwe przenoszenie wiadra wraz z zawartością.

  • Emaliowane wiadro możesz wykorzystać podczas różnych prac porządkowych.

  • Powłoka szklista, jaką jest emalia, nie wchodzi w reakcję z kwasami, więc wiadro idealnie nadaje się do zbierania i przechowywania w nim owoców.

  • Okrągłę wiadro stabilnie postawisz na każdej powierzchni.

  • Emaliowane wiadro możesz wykorzystać również do celów ozdobnych i dekoracyjnych. Zioła czy kwiaty, umieszczone we wiadrze, udekorują Twój taras.Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować