Wielkanocny stół w stylistyce royal

Chcesz, aby podczas wielkanocnych świąt stół, przy którym wraz z najbliższymi będziesz spożywała posiłki, wyglądał dostojnie i elegancko. Możesz tego dokonać za pośrednictwem porcelany o pięknych zdobieniach.

Sissi to imię kojarzące się z austriacką cesarzową, która zasłynęła wyrazistą osobowością. Taki też jest zestaw polskiej porcelany noszący Jej imię. Geometryczna dekoracja z platynowym wykończeniem w połączeniu z klasyczną formą porcelany sprawia, że Sissi jest prawdziwym uosobieniem stylu royal.

Dzięki zastawie porcelanowej MariaPaula Sissi świąteczne spotkanie przy śniadaniu nabierze wyjątkowego wydźwięku.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw porcelany dla dwunastu osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw eleganckiej porcelany.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA „SISSI” MARKI MARIAPAULA

Wyobraź sobie rodzinne przyjęcie. Miła atmosfera, pyszne jedzenie i piękna stołowa zastawa. Potrawy podane na eleganckich porcelanowych naczyniach smakuję jeszcze lepiej. Idealny na wspólne chwile jest serwis kawowy MariaPaula Sissi. Porcelana MariaPaula powstaje z naszego zamiłowania do najlepszej jakości, wielowiekowej tradycji i niezwykłego piękna. Porcelanowy zestaw obiadowy zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy z dbałością o każdy szczegół, tak by stał się prawdziwym dziełem sztuki na Twoim stole. Dostojna platynowa dekoracja sprawia, że zastawa doskonale wpisuje się również w wystrój wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. MariaPaula Sissi to pełna klasy i elegancji, produkowana w Polsce, zastawa stołowa.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!