Wieszak na ręczniki / łazienkowy ścienny przykręcany czteroramienny SNB biały

Brak w magazynie

cena:
21,90 zł
pi-clock-svg Wysyłka
48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Wieszaki to najlepsza pomoc w organizacji domowej przestrzeni.


Parametry:
- dopuszczalne obciążenie: 0,8 kg (na jedno ramię),
- długość ramienia: 50 cm.
Marka: SNB
Identyfikator: 228790

Opis produktu

Dom to nie tylko "cztery ściany" - to przestrzeń, w której czujemy się bezpiecznie, w której odpoczywamy, regenerujemy siły, a także spędzamy czas z najbliższymi. Dom to miejsce, w którym możemy tak naprawdę być po prostu sobą - nie udawać nikogo innego. To jak czujemy się w naszych domach ma oczywiście związek z atmosferą w nim panującą, ciepłem domowego ogniska, a także - jak podkreślają projektanci wnętrz - estetyką. Schludne i czyste wnętrza sprawiają bowiem, że czujemy się lepiej, dlatego też nie bez znaczenia pozostaje to jak w naszych domostwach zorganizowana jest przestrzeń - czy przedmioty mają swoje stałe miejsce, czy też są rozrzucone. Pamiętajmy, że ład i harmonia wprowadzona we wnętrzu będzie mieć bezpośrednie przełożenie na samopoczucie nas samych - domowników.


Organizacja oraz aranżacja przestrzeni domowej łazienki jest równie ważna, jak pozostałych pomieszczeń, gdyż ma dokładnie taki sam wpływ na nasze samopoczucie. Wieszak na ręczniki nie tylko pozwoli na ich uporządkowanie - to również niezastąpiony sposób na ich suszenie. Odpowiednia ilość ramion sprawia, że ręczniki nie są wieszane jeden na drugim, dzięki czemu mają lepszą wentylację, szybciej schną i nie będą brzydko pachnieć.  • Wieszak łazienkowy został wyposażony w 4 metalowe ramiona o równej długości, dzięki czemu zawiesisz na nim większą ilość ręczników.

  • Relignowe ramiona, pokryte specjalną powierzchnią, są gładkie, wolne od zadziorów, dzięki czemu Twoje ręczniki są bezpieczne - nie zostaną zahaczone.
  • Gabaryty wieszaka sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla dużej, rodzinnej łazienki, jak i niewielkiej toalety.

  • Wysoka jakość materiałów, użyta do produkcji wieszaka, sprawiają, że posłuży niezwykle długo.

  • Montaż wieszaka odbywa się poprzez przykręcenie do ściany, dzięki czemu pewnie się trzyma i nie spadnie.

  • Solidność wykonania, a także forma wieszaka sprawiają, że spełni wymagania nawet najbardziej wymagających.


Zamów teraz - produkty wysyłamy w dniu zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować