Wieszak na ubrania i odzież do szafy MTM Gala

W magazynie

cena:
3,89 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Praktyczny wieszak ubraniowy to Twój sprzymierzeniec w walce z nieestetycznymi i uporczywymi zagnieceniami.Produkt jest wysyłany w losowej wersji kolorystycznej, dostępnej aktualnie w magazynie naszego sklepu.
Marka: MTM
Identyfikator: 04070076

Opis produktu

Schludna, zadbana odzież to nie tylko podstawa każdego biznesowego, czy towarzyskiego spotkania. To jak wyglądamy bardzo często ma bezpośrednie przełożenie na to, jak postrzegają nas inni, a także wiele mówi o naszym charakterze, nastroju, czy też statusie społecznym.


Prasowanie odzieży jest nie tylko zadaniem czasochłonnym, ale i często przez nas nielubianym, dlatego też warto zadbać o to, aby nasza praca nie poszła na marne. Składanie i układanie ubrań na półkach niestety bardzo często kończy się tym, że jeszcze przed ich założeniem powstają nowe, szpecące zagniecenia. Wieszak to idealne rozwiązanie, którego nie powinno zabraknąć w każdej domowej szafie, czy też garderobie. Za sprawą tego niepozornego przedmiotu odzież nie tylko się nie gniecie, ale i jest lepiej wentylowana (niż ma to miejsce w przypadku ułożenia jej na półkach).  • Wieszak został wykonany z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu jest niezwykle trwały i posłuży przez długi czas.

  • Praktyczny wieszak sprawi, że Twoja odzież zawsze będzie schludna, bez nieestetycznych zagnieceń.

  • Wieszak zapewnia lepszą wentylację odzieży (niż w przypadku ułożenia jej na półkach) - co ma ogromne znaczenie w szczególności dla ubrań, które po prasowaniu parowym muszą odparować.

  • Odpowiednie rozłożenie ramion oraz ich szerokość sprawia, że wieszak ochroni Twoją odzież przed szpecącym wypychaniem się w ramionach.

  • Wieszaki odzieżowe nie tylko zadbają o Twoje ubrania, ale i sprawią, że w szafie, czy też garderobie zapanuje ład oraz porządek.

  • Wieszak ubraniowy jest doskonały zarówno dla marynarek, żakietów, jak i koszul, czy delikatnych bluzek.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować