Valdinox Prime
Valdinox Prime

Firmowe gadżety reklamowe, kubki z nadrukiem

Darmowa Dostawa w Pieknowdomu.pl

ZDOBIENIA I NADRUKI FIRMOWE NA PORCELANIE, EMALII I SZKLE

Kontakt z nami: email b2b@altom.pl, telefon: +48 882 044 122. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Firma ALTOM, właściciel sklepu internetowego Pieknowdomu.pl, to uznany na polskim rynku dystrybutor artykułów wyposażenia wnętrz, w tym porcelany, ceramiki i szkła. Poza sprzedażą detaliczną i hurtową, oferujemy także usługi produkcji firmowych gadżetów reklamowych, biznesowych prezentów czy zastawy stołowej z logotypem dla klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz urzędów państwowych.

FIRMOWE GADŻETY

Firmowe gadżety reklamowe są cenionym sposobem na wzmacnianie i podtrzymywanie więzi biznesowych oraz organizację wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych. Dedykowane gadżety są często wykorzystywane w kampaniach reklamowych, budując relacje Klienta z marką i produktem. Kubki i filiżanki porcelanowe, modne kubki emaliowane oraz szklane kubki, kufle, pokale, szklanki i kieliszki to świetne pomysły na drobne firmowe gadżety. Zobacz produkty przeznaczone do zdobienia.

Gadżety firmowe - nasze realizacje

BIZNESOWE PREZENTY I ZESTAWY UPOMINKOWE

Poszukujesz pomysłu na wyjątkowe upominki dla kontrahentów lub współpracowników? Chcesz przygotować dla pracowników unikalne prezenty świąteczne? Przygotujemy dla Twojej firmy, instytucji czy urzędu propozycje, które sprawią, że wyróżnisz się i dasz zapamiętać swoją firmę jako tę najbardziej przyjazną i kreatywną. Wzmocnisz więzi biznesowe i zbudujesz wizerunek swojej firmy na zewnątrz oraz wśród docenionych pracowników. Zobacz produkty przeznaczone do zdobienia.

ZASTAWA STOŁOWA Z LOGOTYPEM, ZNAKIEM GRAFICZNYM

Klientom biznesowym oferujemy także możliwość wykonania dedykowanej porcelanowej zastawy stołowej z własnym wzorem i nadrukiem. Piękna polska porcelana świetnej jakości to bardzo wdzięczny obiekt zdobień i nadruków firmowych. Stylowe kubki czy filiżanki ze spodkami możemy ozdobić logotypem firmy czy instytucji, co sprawi, że staną się niezwykle reprezentacyjnym, budującym prestiż elementem firmowej jadalni lub cenionym prezentem dla partnerów biznesowych i współpracowników. Zobacz produkty przeznaczone do zdobienia.

Gadżety firmowe - nasze realizacje

UPOMINKI REKLAMOWE NA AKCJE PROMOCYJNE

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, przygotowującymi gadżety i upominki reklamowe, kierowane pod ściśle określone akcje promocyjne dla swoich Klientów. Jesteśmy przygotowani na obsługę nawet największych zleceń w konkurencyjnym czasie, z zachowaniem najwyższej jakości produktu i zdobienia. Realizujemy niestandardowe pomysły i projekty. Zobacz produkty przeznaczone do zdobienia.

Gadżety firmowe - nasze realizacje

ELEGANCKIE OPAKOWANIA NA GADŻETY

W ramach realizowanych projektów możemy także zaprojektować i wykonać opakowania, dedykowane realizowanym dla Ciebie produktom. Doświadczeni graficy z Altom Design Studio służą swoją radą i pomocą w procesie projektowania. Otrzymasz od nas gotowy produkt z przygotowanym specjalnie na jego potrzeby, gustownym i zgodnym z filozofią Twojego biznesu opakowaniem.

REALIZUJEMY NIESTANDARDOWE POMYSŁY

Zadruk wewnątrz kubka, na jego dnie lub uchu? Doskonale wiemy jak zrealizować nawet najbardziej odważny i niestandardowy pomysł. Wykonujemy kalkę ceramiczną, szkliwną oraz emalierską, jedno i wielokolorową. Zdobienia są utrwalane w piecu w temperaturze kilkuset stopni, dzięki czemu cechują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Dekoracje są więc w pełni odporne na ścieranie, a gotowe przedmioty można nawet myć w zmywarkach.

Z NAMI BĘDZIE CI PO DRODZE

Dysponujemy własnym, specjalistycznym parkiem maszynowym i piecami wypałowymi, które pozwalają nam realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Przygotujemy dla Ciebie projekt graficzny na podstawie przedstawionych wymagań, a także gotowy wzór na wybranym produkcie. Mamy możliwość realizacji zleceń od kilkuset do wielu tysięcy egzemplarzy w krótkim czasie, oferując przy tym bardzo konkurencyjne ceny za usługi i produkty. Zobacz produkty przeznaczone do zdobienia.

Altom - zdobienia i nadruki na porcelanie, emalii i szkle

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasz dział obsługi B2B czeka na kontakt: email: b2b@altom.pl. Chętnie porozmawiamy o twoich potrzebach, doradzimy Ci i przygotujemy ofertę na usługi zdobienia porcelany, ceramiki, szkła czy emalii. Zobacz produkty przeznaczone do zdobienia.