Wykrawacz foremka do ciastek, ciasteczek i pierników Altom Design, mix 4 wzorów

W magazynie

cena:
2,90 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Uczyń z pieczenia pierników rodzinną tradycję, która będzie gościć w Twoim domu w każde święta
Wzór wykrawacza wysyłany losowo.
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0204015731

Opis produktu

Co najbardziej pamiętasz ze swojego dzieciństwa, zwłaszcza z okresu przedświątecznego? Na pewno wspólne pieczenie pierników, lepienie pierogów, to niecierpliwe oczekiwanie na choinkę i świąteczne dekoracje, a w końcu na wigilię i prezenty. Spraw, żeby w Twoim domu także zagościła rodzinna atmosfera i tradycja wspólnego świętowania.


Nic tak nie wprawia w bożonarodzeniowy nastrój, jak wspólne wyrabianie ciasta na pierniki, wykrajanie ich, pieczenie i w końcu dekorowanie. Najlepiej, gdy z zajęcia tego uczyni się rodzinną, pokoleniową tradycję. Wspólne przygotowywanie wigilijnych potraw scala i wprawia w pozytywny nastrój. Z foremkami do pierników z motywem choinki, gwiazdki, czy dzwoneczka zajęcie to stanie się jeszcze przyjemniejsze


  • Wykrawacz wykonany z trwałej i higienicznej stali nierdzewnej jest łatwy w utrzymaniu czystości.

  • Różnorodne kształty foremek do pierników urozmaicą każde wypieki.

  • Foremka do pierników posiada ostre krawędzie, dzięki których w szybki i precyzyjny sposób wytniesz dowolny kształt ciastka.

  • Z fantazyjnymi foremkami wykrawanie ciastek będzie przyjemnością.

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Przygotowanie idealnej bezy nie należy do najłatwiejszych. Powinna być sztywna z wierzchu i lekko miękka w środku a jej kolor: śnieżnobiały. Gdy w trakcie pieczenia beza zaczyna się rumienić należy obniżyć temperaturę do 25 stopni C i zostawić ją jeszcze na około 30 minut w wyłączonym, uchylonym piekarniku. W tym czasie się dosuszy i nie zarumieni.