Wykrawacze / foremki do pierników / ciastek święta Practic głowa renifera

Brak w magazynie

cena:
2,50 zł
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Ze świętami Bożego Narodzenia kojarzy się nam bardzo smak i zapach pierników. Nie ma nic wspanialszego niż ich wspólne wyrabianie i pieczenie. Z wykrawaczem w świątecznych motywach pierniki nabiorą ładnych kształtówMarka: Practic
Identyfikator: 0204009118

Opis produktu

Wspólne pieczenie i gotowanie to jeden z tych rytuałów przedświątecznych, które nadają Bożemu Narodzeniu tej prawdziwej, rodzinnej atmosfery. Pamiętasz na pewno ze swojego dzieciństwa to słodkie oczekiwanie na święta, które poprzedzone było wspólnym pieczeniem pierników i zapachem skórek pomarańczy oraz goździków. Zwłaszcza dla najmłodszych domowników wypiekanie pierników, wymyślanie własnych wzorów i w końcu dekorowanie ich, jest szczególnie ważne. Można wtedy puścić wodze fantazji i z rzeczy z pozoru proste uczynić nadzwyczajnymi.


W pieczeniu pierników domownikom pomoże wykrawacz ze świątecznym motywem z głową renifera. Metalowa konstrukcja pozwoli na dokładne wykrojenie kształtu, który można dodatkowo ozdobić lukrem i posypką. Wspólne gotowanie i pieczenie to istotne wydarzenie, które umacnia rodzinę i pozwala jej się jeszcze bardziej integrować. Z wykrawaczem w kształcie głowy renifera sprawisz, że to wspólne pieczenie będzie pełne radości i śmiechu.  • Wykrawacz do pierników posiada ładny, świąteczny wzór w kształcie głowy renifera.

  • Metalowa, solidna konstrukcja, która pozwoli na uzyskanie wyraźnych kształtów.

  • Wypiekanie pierników to dla dzieci ogromna frajda, która będzie jeszcze większa z wykrawaczami do ciastek.

  • Wykrawacz do pierników jest łatwy w czyszczeniu.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Dobrą alternatywą dla proszku do pieczenia jest soda oczyszczona. Działa ona silniej od proszku do pieczenia, dlatego dodaje się jej mniej. Aby soda spowodowała spulchnienie ciasta musi znajdować się w nim kwaśny składnik np. sok z cytryny czy ocet. W przeciwnym razie ciasto nie wyrośnie. Ważne jest aby nie dodawać sody zbyt dużo, ponieważ po upieczeniu ciasto może mieć metaliczny posmak. Soda działa bardzo szybko, dlatego zaraz po wymieszaniu składników należy umieścić ciasto w piekarniku.