Wykrawacze / foremki do ciastek / ciasteczek / pierników Practic głowa bałwanka

W magazynie

cena:
2,39 zł
- +
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Z zimową aurą kojarzy się przede wszystkim biały śnieg, z którego można wraz z dziećmi ulepić bałwana. Gdy jednak ta pora roku pozbawiona jest białego puchu - zwłaszcza w święta - to bałwanka można stworzyć z piernika

Marka: Practic
Identyfikator: 0204009116

Opis produktu

Zima to czas wyjątkowy, bo właśnie podczas tej pory roku czekamy na śnieg i święta Bożego Narodzenia. Zmieniasz wtedy swój dom, chcesz, by jego aranżacja odpowiadała klimatowi panującej aury nadchodzących świat. Zaczynasz też przygotowania w kuchni. W tym czasie przedświątecznym nie ma nic wspanialszego niż wspólne pieczenie pierników. Na pewno także Twojej rodzinie, ta z pozoru drobna czynność, sprawia dużo radości, która scala i wprowadza w pozytywny nastrój.


Foremka do pierników w kształcie głowy bałwanka w waszym wspólnym wypiekom nada tego zimowego charakteru - nawet jeżeli za oknem w tych dniach zabraknie śniegu. Wykrawacz do pierników stworzony jest z solidnego materiału, więc nawet dziecku uda się wykroić za jego pomocą odpowiedni kształt, a później sympatyczną głowę bałwanka przystroić w kreatywny dla siebie sposób.  • Uczyń z pieczenia pierników rodzinną tradycję. Pomoże Ci w tym wykrawacz w kształcie głowy bałwanka.

  • Ładny kształt wykrawacza do pierników pozwoli do stworzenie z piernika dekoracji na choinkę.

  • Foremka stworzona jest z dobrej jakości materiałów, a to oznacza, że posłuży przez lata.

  • Wykrawacz do pierników można łatwy sposób zachować w czystości.


Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Jeżeli wierzch ciasta zbyt szybko się przypieka, a środek nie jest jeszcze dopieczony, wypiek można przykryć folią aluminiową. Co ważne błyszcząca strona powinna być wywinięta na zewnątrz, gdyż odbija ciepło.