Wykrawacze / foremki do ciastek / ciasteczek / pierników Practic głowa św. Mikołaja

W magazynie

cena:
2,50 zł
- +
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Ze wspólnego pieczenia pierników uczyń prawdziwie rodzinne święto, które będzie pełne śmiechu, zabawy i kreatywnych wzorów. Ułatwi to wykrawacz w kształcie głowy Mikołaja

Marka: Practic
Identyfikator: 0204009117

Opis produktu

Żadna z nas nie lubi w samotności przygotowywać wigilii oraz innych potraw na święta Bożego Narodzenia. Miło jest, gdy pomaga Tobie mąż i dzieci, bo wtedy magię rodzinnych świąt czuć w pełni. Przede wszystkim o to w nich chodzi - by być ze sobą. Jako dziecko uwielbiałaś pomagać mamie w pieczeniu pierników, czy lepieniu pierogów. Niech ta tradycja zagości także w Twoim domu.


Ogromną frajdą - zwłaszcza dla dzieci - jest wypiekanie pierników. Specyficzny zapach goździków, cynamonu i kardamonu, który roznosi się po całym domu. Potem oczekiwanie, aż gorące pierniki wyjdą z piekarnika, a następnie dekorowanie ich lukrem oraz czekoladą. Twoje dzieci będą mogły stworzyć własne piernikowe ludki z wykrawaczem w kształcie głowy św. Mikołaja. Wspólne pieczenie z takimi akcesoriami stanie się zajęciem pełnym śmiechu i pozytywnego nastroju.  • Z wykrawaczem do pierników w formie głowy Mikołaja wspólne pieczenie będzie rodzinnym i radosnym przeżyciem.

  • Z foremką do pierników wraz ze swoimi bliskimi stworzycie niebanalne kształty pierników, które potem będą mogły stać się ozdobą choinkową.

  • Wykrawacze do pierników zrobione są z mocnego materiału, który nie ulega korozji, a przez to posłuży przez długie lata.

  • Porządki po wspólnym pieczeniu pierników nie zajmą wiele czasu, gdyż foremkę łatwo wyczyścić.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Wałkowanie bywa niewdzięcznym zajęciem, gdyż ciasto niekiedy lubi lepić się do wałka, a w cieście tworzą się dziury. Sposobem na poradzenie sobie z tym wyzwaniem jest włożenie wałka do zamrażalki na około godzinę przed planowanym wałkowaniem ciasta. Ciasto nie będzie przywierać do wałka.