Wykrawacze / foremki do ciastek / ciasteczek / pierników Practic głowa św. Mikołaja

W magazynie

cena:
2,39 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłamy
w ciągu 48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Ze wspólnego pieczenia pierników uczyń prawdziwie rodzinne święto, które będzie pełne śmiechu, zabawy i kreatywnych wzorów. Ułatwi to wykrawacz w kształcie głowy Mikołaja

Marka: Practic
Identyfikator: 0204009117

Opis produktu

Żadna z nas nie lubi w samotności przygotowywać wigilii oraz innych potraw na święta Bożego Narodzenia. Miło jest, gdy pomaga Tobie mąż i dzieci, bo wtedy magię rodzinnych świąt czuć w pełni. Przede wszystkim o to w nich chodzi - by być ze sobą. Jako dziecko uwielbiałaś pomagać mamie w pieczeniu pierników, czy lepieniu pierogów. Niech ta tradycja zagości także w Twoim domu.


Ogromną frajdą - zwłaszcza dla dzieci - jest wypiekanie pierników. Specyficzny zapach goździków, cynamonu i kardamonu, który roznosi się po całym domu. Potem oczekiwanie, aż gorące pierniki wyjdą z piekarnika, a następnie dekorowanie ich lukrem oraz czekoladą. Twoje dzieci będą mogły stworzyć własne piernikowe ludki z wykrawaczem w kształcie głowy św. Mikołaja. Wspólne pieczenie z takimi akcesoriami stanie się zajęciem pełnym śmiechu i pozytywnego nastroju.  • Z wykrawaczem do pierników w formie głowy Mikołaja wspólne pieczenie będzie rodzinnym i radosnym przeżyciem.

  • Z foremką do pierników wraz ze swoimi bliskimi stworzycie niebanalne kształty pierników, które potem będą mogły stać się ozdobą choinkową.

  • Wykrawacze do pierników zrobione są z mocnego materiału, który nie ulega korozji, a przez to posłuży przez długie lata.

  • Porządki po wspólnym pieczeniu pierników nie zajmą wiele czasu, gdyż foremkę łatwo wyczyścić.


Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Aby przygotować masą plastyczną, która jest piękną ozdobą ciast, babek i babeczek należy 4 łyżeczki żelatyny zalać 70 ml zimnej wody. Odstawić na ok. 5 min. Umieścić żelatynę w kąpieli wodnej i uważnie obserwować aż zacznie się rozpuszczać.

Dodać 3 łyżki Planty lub masła. Zanim tłuszcz się całkowicie rozpuści, zdjąć z ognia. Dodawać stopniowo cukier puder aż masa będzie plastyczna.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!