Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 56

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 56

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Deski do krojenia to akcesoria, bez których niezwykle ciężko jest wyobrazić sobie jakąkolwiek domową kuchnię. Nie sposób bez nich na co dzień przygotowywać posiłki czy w sezonie przetwory na zimę.

Deska do krojenia przydaje się w kuchni niemal na każdym kroku. Krojenie chleba czy mięsa, siekanie warzyw - każda z tych czynności wymaga podłoża, które umożliwi sprawne krojenie, zabezpieczając jednocześnie kuchenne blaty i stoły przed porysowaniem przez ostrze noża.

Nawet tak podstawowe kuchenne narzędzie jak deska do krojenia, możesz dobrać wg swojego uznania i gustu. Wybór pomiędzy tymi tradycyjnymi - drewnianymi deskami, a tymi bardziej nowoczesnymi dostępnymi w różnych atrakcyjnych kolorach - z tworzywa sztucznego - należy do Ciebie.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa możesz także wybrać deseczkę do krojenia o właściwościach antypoślizgowych, dzięki czemu nie będzie się ona przesuwała podczas krojenia ostrym nożem. A dla większej fantazji - bo kuchnia przecież nie musi być nudna - możesz wybrać deskę o niestandardowym kształcie - na przykład w kształcie owocu.