Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 29

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 29

Strona:
  1. 1
  2. 2

Codzienne warzywne i owocowe sałatki, przetwory przygotowywane na zimę, dania obiadowe - tarki i szatkownice do warzyw czy kapusty znajdują w naszych kuchniach zastosowanie niemal każdego dnia. Pozwalają szybko przygotować odpowiednie porcje świeżych produktów na rodzinny stół.

Sałatki ze startych warzyw to tradycyjny dodatek do rodzinnych obiadów, a dla tych z nas, dla których ważne jest zdrowy tryb życia - także podstawowe danie, pasujące do każdej pory dnia. Tarki do warzyw, najczęściej w formie akcesoriów z różnymi rozmiarami otworów - tak aby były użyteczne do różnych produktów - są niezbędnikiem u każdej gospodyni domowej.

Równie świetnie tarki sprawdzają się do przygotowywania świeżego, tartego sera, niezbędnego do przygotowywania pysznej domowej pizzy lub dodawanego do innych dań, podawanych na naszych stołach.

Dedykowane szatkownice do kapusty pozwalają z kolei w miarę wygodnie odpowiednio skroić to warzywo, choćby do tradycyjnego polskiego bigosu. Równie dobrze poszatkują kapustę na potrzebę przygotowania zimowych przetworów.

Tarkę czy szatkownicę - niedrogie i zajmujące mało miejsca w kuchennych szafkach - warto mieć zawsze w swojej kuchni. Choć często używamy zamiennie urządzeń elektrycznych, do szybkiego przygotowania zdrowego posiłku lub sałatki do niego wciąż są niezastąpione.