Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

Modne, eleganckie szklanki termiczne z wysokiej jakości szkła dłużej trzymają temperaturę - to świetny sposób na podawanie gorących lub zimnych napojów i deserów.

Termiczne szklanki ze szkła z podwójnym dnem i ściankami są niezwykle przydatne do podawania gorących napojów: kawy, herbaty, kakao czy czekolady. Ze względu na swoje właściwości termiczne, zachowują na dłuższy czas odpowiednią temperaturę napoju.

W okresie letnich upałów zaś w szklankach termicznych podajemy zimne, orzeźwiające napoje: soki, wodę czy... piwo. Grube podwójne ścianki nie przekazują ciepła z dłoni, w której trzymamy szklankę - dzięki temu chłodny napój dłużej utrzyma swoje właściwości orzeźwiające.

Szklanki z właściwościami termicznymi są także niezwykłą ozdobą domowego stołu oraz podczas przyjęć w ogrodzie. Wyjątkowy design, szczególnie w czasie, gdy są wypełnione kolorowymi napojami sprawia, że cudownie się prezentują i wzmacniają odczucia estetyczne i smakowe gości.

Niezwykle ostatnio modne szkło z podwójnymi ściankami i dnem jest także wyśmienitym pomysłem na drobny, stylowy prezent dla przyjaciół czy najbliższych.