Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 82

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 82

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Salaterki plastikowe świetnie sprawdzają się podczas luźnych spotkań i przyjęć, organizowanych na werandzie czy w przydomowym ogrodzie.

Plastikowe salaterki to nie tylko domena przyjęć dla dzieci. Także w dorosłym gronie używamy plastikowych naczyń, szczególnie podczas spotkań organizowanych poza domem. Plastikowe naczynia dają komfort braku stresu o stłuczki cennej dla nas zastawy stołowej z porcelany czy szkła.

Plastikowe salaterki, dostępne także w wersjach z pokrywką, stają się szczególnie ważne, gdy planujemy wyjazd na letni piknik czy biwak. W zasadzie świetnie sprawdzą się one podczas każdego turystycznego tripu.

Naczynia plastikowe mają kilka podstawowych zalet: są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, a także relatywnie tanie. Nie będzie nam więc żal, gdy plastikowa salaterka ulegnie zniszczeniu podczas zabawy dzieci czy rodzinnego wyjazdu. Naczynia z tworzywa sztucznego są też bardziej wytrzymałe na zgięcia czy upuszczenia od klasycznej zastawy stołowej.

Wykonane z plastiku miseczki dostępne są w wielu kolorach, zazwyczaj wesołych i jaskrawych lub pastelowych, dzięki czemu z łatwością skompletujesz własny komplet salaterek plastikowych zgodnie z własnymi upodobaniami.