Pucharki do lodów i deserów

Pucharki na lody

Lody to szcególny rodzaj deseru. Najlepiej oczywiscie samkują latem, ale jest pełno amatorów, którzy rozkoszują się ich smakiem pucharków lodowych cały rok - przy niemal każdej okazji. Niezależnie od tego czy jesteś takmi szalonym amatorem, czy desery lodowe w pucharkach podajesz tylko latem - pucharki do lodów przydadzą się w twojej stołowej zastawie.

Przy pomocy pięknie prezentujących się szklanych pucharków podajemy najbliższym oraz gościom pyszne domowe desery. W sezonie letnim w pucharkach szczególnie dobrze smakują zaś zimne, tak lubiane przez dzieci lody. Pucharki do deserów lub lodów przydadzą się jednak cały rok - zawsze znajdzie się okazja do zjedzenia czegoś słodkiego!

Pucharki do lodów i deserów najczęściej wykonane są ze szkła, ale nie jest to konieczne - można wybrać również inny materiał. Szkło jest jednak łatwe w utryzmaniu w czystości, a fakt, że jest przeźroczyste, sprawia, że przez szkalne pucharki do lodów bardzo ładnie widać zawartość pyszengo deseru.

Pucharki na desery

Szkalne pucharki nie muszą być jednak tylko na lodowe desery. Desery owocowe, śmietanowe, bezowe itp. można równie dobrze podawać na przyjęciach letnich, a nawet przez cały rok. Każdy deser prezentuje się wspanialne w szkalnym pucharku. Do ciebie należy zadanie, by smakowąły równie dobrze!

Desery to nie zawsze lody. Świeże owoce z jogurtem lub śmietaną, owocowy kisiel lub kolorowa galaretka - pyszne desery najlepiej smakują pięknie podane w ozdobnych szklanych pucharkach. Pucharek bardzo elegancko prezentuje się na stole, podkreślając przy okazji kolory przygotowanego przez nas deseru. Pyszne desery przygotowywane na bazie opwoców i śmietany podajemy w pucharkach na desery. W okresie letnim nic tak bardzo nie orzeźwia. Pucharek wygodnie i łatwo trzyma się w dłoni, jest też bardzo łatwy w myciu i codziennym utrzymaniu.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!