Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 127

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 127

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

 

 

Szklanki termiczne do kawy i innych napojów

 

Szklanki termiczne to doskonały sposób na podawanie gorących lub zimnych napojów i deserów. Utrzymują odpowiednią temperaturę gorącej kawy czy mrożonej herbaty, zachowując ich unikalny smak i właściwości. Szklanki tego typu zapewniają także bezpieczeństwo użytkowania, ograniczając ryzyko poparzenia się napojem. Co warto o nich wiedzieć i jakie szklanki termiczne kupić?

 

Jak działają szklanki termiczne?

 

Sekret skuteczności szklanek termicznych do kawy, herbaty oraz innych napojów to podwójne ścianki i dno. Dzięki temu rozwiązaniu szklanka termiczna przez długi czas zachowuje temperaturę każdego napoju, który się w niej znajdzie. Podwójne ścianki w szklankach termicznych utrzymują ciepło wszystkich napojów gorących, takich jak kawa, herbata czy kakao. Z kolei jeśli w szklance termicznej podasz napój zimny lub mrożony, będziesz mieć pewność, że pozostanie on chłodny dłużej niż w przypadku użycia zwykłych szklanek.

 

Szklanki termiczne do kawy i gorących napojów

 

Jesteś smakoszem kawy? Lubisz espresso, cappuccino, a może latte macchiato? . Szklanki termiczne idealnie sprawdzą się do podawania kawy na różne sposoby.. Mają grube ścianki, więc świeżo zaparzona herbata czy gorąca czekolada długo zachowają odpowiednią temperaturę, a Ty będziesz mógł trzymać je w dłoni bezpiecznie i bez ryzyka poparzenia się.

 

Szklanki do mrożonej kawy i zimnych napojów

 

W gorące letnie dni idealnym rozwiązaniem jest mrożone frappuccino czy kawa cold brew. Kawa frappe idealnie gasi pragnienie, dodaje energii i poprawia nastrój. Najlepsze do jej serwowania będą właśnie szklanki termiczne.. Podwójne ścianki termiczne mają tę wielką zaletę, że nie przekazują do wnętrza szklanki ciepła dłoni. Mrożona kawa, zimna lemoniada czy każdy inny chłodny napój na długo zachowa odpowiednią temperaturę oraz orzeźwiające właściwości.

 

Czy szklanki termiczne można myć w zmywarce?

 

W sklepie pieknowdomu.pl znajdziesz szklanki i filiżanki z podwójnymi ściankami i dnem, wykonane z wytrzymałego i dobrej jakości szkła. Charakteryzuje się ono większą wytrzymałością na zmiany temperatury w porównaniu do tradycyjnych szklanych naczyń. Dlatego też szklanki termiczne marki Altom Design możesz myć zarówno w zmywarkach, jak i ręcznie.

 

Jakie szklanki termiczne warto kupić?

 

Nasza oferta obejmuje różne modele szklanek, filiżanek i kubków termicznych. Polecamy zestawy składające się z 2, 4 lub 6 szklanek, komplety z dzbankami termicznymi, szklanki do kawy cappuccino lub kawy latte, do herbaty i gorącej czekolady oraz do zimnych napojów.

 

 

Szklanki termiczne do kawy cappuccino i latte

Filiżanki termiczne idealnie nadają się do serwowania kawy z mlekiem. Podwójne ścianki to nie tylko praktyczne rozwiązanie, które pomaga dłużej utrzymać temperaturę pysznego cappuccino, latte czy americano. Szklanki termiczne z podwójnym dnem i ściankami dają także doskonały efekt wizualny. Kawa z apetyczną pianką będzie prezentować się w nich elegancko i gustownie. Na stronie pieknowdomu.pl znajdziesz filiżanki termiczne do kawy z mlekiem w różnych kształtach i pojemnościach: 300 ml, 350 ml, 400 ml i 420 ml. Bez problemu wybierzesz więc szklankę do espresso, klasycznej kawy z mlekiem czy dużej kawy latte.

Szklanki termiczne do herbaty

 

W ofercie marki Altom Design dostępnej w naszym sklepie znajdziesz też szklanki termiczne, w których zaserwujesz herbatę. Mają tradycyjny, dobrze znany kształt kubka z uchem. Ich sekretem są podwójne ścianki i dno, dzięki którym szklanka z gorąca herbatą nie nagrzeje się, a Ty nie poparzysz dłoni.

 

Zestawy szklanek termicznych

 

Zastanawiasz się, który zestaw szklanek czy filiżanek z podwójnym dnem będzie dla Ciebie najlepszy? Po pierwsze, oceń, ilu gości najczęściej bywa w Twoim domu. W naszym sklepie znajdziesz zestawy szklanek termicznych dla 2 osób, komplety dla 4 osób oraz duże zestawy składające się z 6 filiżanek. Jeśli kupujesz szklanki termiczne jako prezent, warto wybrać największy zestaw. Lepiej mieć w domu jedną filiżankę więcej, niż przyjmując gości, podawać kawę w kilku różnych, niepasujących do siebie, naczyniach. Praktycznym rozwiązaniem są też zestawy szklanek z dzbankami termicznymi. W takim komplecie znajdziesz 2, 4 lub 6 szklanek z podwójnym dnem i ściankami, oraz szklany dzbanek do serwowania zimnych napojów, kawy lub herbaty. Szklany dzbanek jest stylowym i pięknie prezentującym się naczyniem, ale – podobnie jak szklanki – ma przede wszystkim bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Dla miłośników dobrej herbaty liściastej świetnym rozwiązaniem będzie zestaw szklanek termicznych z dzbankiem z zaparzaczem. Metalowe sitko można wyjąć i łatwo umyć ręcznie lub w zmywarce. Zaparzacz pomoże przygotować herbatę o odpowiedniej intensywności, a także odfiltruje fusy z napoju.