Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Talerze plastikowe świetnie sprawdzają się podczas luźnych spotkań i przyjęć, organizowanych na werandzie czy w przydomowym ogrodzie.

Plastikowe talerze to nie tylko domena przyjęć dla dzieci. Także w dorosłym gronie używamy plastikowych naczyń, szczególnie podczas spotkań organizowanych poza domem. Talerzyki z tworzywa sztucznego dają komfort braku stresu o stłuczki cennej dla nas zastawy stołowej z porcelany czy szkła.

Plastikowe talerze stają się szczególnie ważne, gdy planujemy wyjazd na letni piknik czy biwak. W zasadzie świetnie sprawdzą się one podczas każdego turystycznego tripu.

Talerze z plastiku mają kilka podstawowych zalet: są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, a także relatywnie tanie. Nie będzie nam więc żal, gdy plastikowy talerz ulegnie zniszczeniu podczas zabawy dzieci czy rodzinnego wyjazdu. Talerzyki z tworzywa są też bardziej wytrzymałe na zgięcia czy upuszczenia od klasycznej zastawy stołowej.

Wykonane z plastiku naczynia dostępne są w wielu kolorach, zazwyczaj wesołych i jaskrawych lub pastelowych, dzięki czemu z łatwością skompletujesz własny komplet talerzy plastikowych zgodnie z własnymi upodobaniami.