Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 74

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 74

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Dobry (i dobrze dobrany) nóż jest prawdziwą wizytówką szefa kuchni, także tej domowej. Współcześnie produkowane noże kuchenne potrafią poradzić sobie z każdym artykułem spożywczym, są niezwykle trwałe i wytrzymałe.

W każdej kuchni powinien znaleźć się kompletny zestaw noży, dedykowanych do krojenia i siekania poszczególnych produktów. Coraz rzadziej używamy do krojenia wszystkiego uniwersalnych noży kuchennych. Producenci oferują nam szeroką gamę specjalistycznych noży, które kształtem ostrza i jego wymiarami umożliwiają ich stosowanie do krojenia konkretnych produktów.

Noże do chleba, zaopatrzone w odpowiednio wyprofilowane ząbki, ułatwiają codzienne krojenie świeżego, pachnącego pieczywa. W kuchni będziesz potrzebować również noża do warzyw, owoców, specjalistycznego noża do pomidorów. Także do krojenia wędlin znajdziesz odpowiedni nóż. Do ogólnego zastosowania niezbędne są noże szefa kuchni i uniwersalne

Każda gospodyni musi także posiadać w kuchni specjalne nożyce do drobiu, jakże popularnego w polskiej kuchni. Pozwolą one na wygodne i bezwysiłkowe porcjowanie kurczaka, kaczki czy gęsi. Jeśli uwielbiasz zdrowe ryby, także znajdziesz odpowiednie noże kuchenne do ich przygotowywania. Tradycyjna polska kuchnia oparta jest na mięsie - ciężko więc sobie wyobrazić dom, w którym brakuje solidnego noża rzeźniczego czy masarskiego.

Znajdziesz u nas wszystkie te niezbędne narzędzia. Szczególnie polecamy noże kuchenne marki Gerpol, których producent dołącza 20-letnią gwarancję na wszystkie swoje produkty. Noże możesz kupić jako pojedyncze elementy lub w specjalnie przygotowanych zestawach w bloku, który dodatkowo ułatwi Ci organizację noży w kuchni.