Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

13 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

13 produkt(ów)

Zestaw noży kuchennych jest jednym z najważniejszych elementów nowoczesnej kuchni. Wszechstronne noże do różnych zastosowań pozwalają wygodnie i szybko przygotowywać posiłki w domowej kuchni.

Kompletny zestaw noży kuchennych to "niezbędnik" w domu. W komplecie znajdują się wszystkie potrzebne na co dzień noże: do krojenia i porcjowania mięs, wędlin, pieczywa czy warzyw. Stanowiące zestaw noże kuchenne oprócz swojej oczywistej funkcji praktycznej, mogą także pięknie prezentować się na kuchennych blatach.

Dobrej jakości zestawy i komplety noży kuchennych dostępne są w zwykłych opakowaniach z tworzywa, a także w specjalnie do nich stworzonych drewnianych blokach. Noże kuchenne przechowywane w bloku dłużej zachowują swoje właściwości oraz ostrość, nie tępiąc się w styczności z innymi sztućcami w kuchennych szufladach.

Zestaw noży w bloku jest niezwykle wygodny w użyciu na co dzień - blok ustawiony na kuchennych blatach jest zawsze pod ręką. A ponadto noże w bloku świetnie prezentują się w kuchni, stanowiąc dodatkową ozdobę i dekorację. Warto dobrać rodzaj i kolor drewna, z którego wykonany jest blok tak, aby całość wraz z nożami pasowała do stylu i wystroju domowej kuchni.

W naszej ofercie znajdziesz markowe zestawy noży kuchennych, także w komplecie z drewnianym blokiem, produkowane przez znakomitą markę Gerpol. Noże kuchenne tej marki wykonane są z wysokiej jakości stali ze szlachetnymi dodatkami, wzmacniającymi ich wytrzymałość i trwałość. Komplety noży marki Gerpol objęte są 20-letnią gwarancją producenta.