Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Obieraczki i skrobaczki do warzyw gwarantują szybkie i bezpieczne obieranie marchewki, ziemniaków i innych popularnych warzyw i przygotowanie ich do gotowania czy krojenia. Specjalistyczne noże do krojenia umożliwiają wygodną pracę przy porcjowaniu m.in. pomidorów.

Obieraczka do warzyw to małe, ale niezwykle przydatne narzędzie kuchenne, które używamy na co dzień. Obieraczki i skrobaki umożliwiają cienkie obranie warzywa ze skórki przy zachowaniu ogromnej wygody i szybkości pracy. Wygodne odpowiednio wyprofilowane rączki ułatwiają pewny chwyt skrobaczki.

Akcesoria do obierania warzyw są niezwykle bezpieczne w użyciu w odróżnieniu od noży - ostrze obieraczki jest odpowiednio skonstruowane i wyprofilowane tak, by chronić nasze ręce przed ewentualnym zranieniem. Praca przy pomocy skrobaczki jest też dużo wygodniejsza i szybsza niż z nożem.

Obieraczki należą do bardzo trwałych, łatwych w użyciu i tanich akcesoriów kuchennych. Są prawdziwym "niezbędnikiem" w każdej kuchni - ciężko wyobrazić sobie bez nich codzienną pracę w kuchni.

Specjalistyczne noże i wydrążarki do owoców to praktyczne i pomocne narzędzia, dzięki którym możemy łatwo pokroić pomidory czy wydrążyć jabłka. Przydatne będą także drylownice do owoców.