Pojemniki na sól, cukier i mąkę

Kuchenne pojemniki na sól, cukier, bułkę tartą czy mąkę są najczęściej używane w naszych domach. Pozwalają chronić sypkie produkty przed wilgocią oraz lepiej zorganizować przestrzeń na półkach kuchennych szafek.

Pojemniki i puszki na produkty sypkie bardzo dobrze sprawdzają się w każdej kuchni. Przechowywanie soli, cukru czy mąki w sklepowych torebkach nie jest zbyt wygodne i bezpieczne. Zamykane puszki i pojemniki skutecznie chronią przyprawy przez wilgocią oraz owadami, pomagając na dłużej zachować ich przydatność do spożycia.

Sól, cukier czy bułka tarta, przechowywane w przeznaczonych dla nich pojemnikach, przeistaczają się ze zwykłej przyprawy w dekorację kuchni. Ozdobne puszki, dobrze dobrane do charakteru wnętrz, stojące na kuchennych półkach, budują klimat sielskości i przytulności.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę plastikowych, metalowych i ceramicznych pojemników i puszek na sól, cukier czy mąkę. Możesz wybierać pomiędzy różnymi dekoracjami, kolorami i pojemnościami pojemników na przyprawy sypkie. Wszystkie mają atesty do kontaktu z żywnością i są bezpieczne w kontakcie z nią.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!