Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 67

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 67

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Chochle, nabierki i łopatki: używane do codziennego gotowania, smażenia i pieczenia. Niezbędne każdej prawdziwej pani domu do sprawnego przygotowywania smacznych potraw, zup i wypieków. Nie da się bez nich prowadzić domowej kuchni.

Chochle, chochelki i łyżki wazowe

Przygotowywanie pysznych domowych zup i kremów łączy potrzeba posiadania podstawowych kuchennych akcesoriów. Ciężko sobie je wyobrazić bez chochli czy chochelki.

Nabierki i łyżki do makaronu

Kuchenne nabierki są niezbędne przy przygotowywaniu pierogów, klusek i innych gotowanych dań. Specjalna łyżka do makaronu na pewno przyda się, gdy zechcesz podać domownikom pyszne spaghetti.

Akcesoria przydatne w kuchni

Domowa kuchnia potrzebuje także innych akcesoriów: tłuczka do mięsa, łopatki przydatnej przy smażeniu czy szczypców. Każda gospodyni potrzebuje ich na co dzień. Akcesoria kuchenne ułatwiają pracę w kuchni, a odpowiednio dobrane i wyeksponowane, mogą także stanowić jej ozdobę.

Akcesoria kuchenne: drewniane, silikonowe, nylonowe

Jeśli wolisz tradycję, wybierz drewniane łyżki, tłuczki czy narzędzia do ucierania. Jeśli wolisz kuchnię bardziej kolorową, wypróbuj nowoczesne narzędzia silikonowe lub nylonowe: chochelki, łyżki cedzakowe i do makaronu a także łopatki do smażenia i do ciasta.