Zestawy sztućców w walizce

Zestaw sztućców w walizce to dobry sposób na pełne skompletowanie domowych sztućców. Duże komplety zawierają wszystkie niezbędne w gospodarstwie domowym sztućców: łyżki, widelce, noże, łyżeczki i sztućce do zup, mięs i sałat.

Zestawy sztućców w eleganckich walizkach są dużymi kompletami dla 12 osób - możesz jednym zakupem wyposażyć swój dom we wszystkie potrzebne akcesoria stołowe. Markowe sztućce są niezwykle piękne, dobrze wyważone i wykonane ze stali najwyższej jakości, z domieszką dodatków szlachetnych.

Komplet sztućców to nieodzowny element każdej kuchni. Dobre sztućce muszą być praktyczne, trwałe, dobrze trzymać się w dłoni, ale zarazem też pełnić rolę ozdobną, podkreślać elegancję zastawy stołowej i pasować do aranżacji całego stołu.

Sztućce w walizce to także trwałe, praktyczne, eleganckie i gustowne opakowanie, które sprawia, że zestaw sztućców jest świetnym prezentem na wszelkie okazje wśród rodziny czy przyjaciół. Walizka jest zarazem bardzo dobrym sposobem na codzienne przechowywanie domowego zestawu sztućców.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!