Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Zestaw sztućców w walizce to dobry sposób na pełne skompletowanie domowych sztućców. Duże komplety zawierają wszystkie niezbędne w gospodarstwie domowym sztućców: łyżki, widelce, noże, łyżeczki i sztućce do zup, mięs i sałat.

Zestawy sztućców w eleganckich walizkach są dużymi kompletami dla 12 osób - możesz jednym zakupem wyposażyć swój dom we wszystkie potrzebne akcesoria stołowe. Markowe sztućce są niezwykle piękne, dobrze wyważone i wykonane ze stali najwyższej jakości, z domieszką dodatków szlachetnych.

Komplet sztućców to nieodzowny element każdej kuchni. Dobre sztućce muszą być praktyczne, trwałe, dobrze trzymać się w dłoni, ale zarazem też pełnić rolę ozdobną, podkreślać elegancję zastawy stołowej i pasować do aranżacji całego stołu.

Sztućce w walizce to także trwałe, praktyczne, eleganckie i gustowne opakowanie, które sprawia, że zestaw sztućców jest świetnym prezentem na wszelkie okazje wśród rodziny czy przyjaciół. Walizka jest zarazem bardzo dobrym sposobem na codzienne przechowywanie domowego zestawu sztućców.