Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Zestaw sztućców w walizce – dlaczego warto taki mieć?sztucce zestaw sztuccow na 12 osob altom design future new srebrny polysk 69 elementow

W każdym domu znajdują się sztućce – zwykle mieszczą się we wkładzie lub w pojemniku w specjalnie wydzielonej na nie szufladzie. Ten powszechny sposób na przechowywanie sztućców zawdzięcza swoją popularność wygodzie użytkowania. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie. Komplet sztućców w walizce to przepis na idealnie uporządkowane sztućce. W naszej ofercie posiadamy kilka różnych zestawów, dzięki czemu zakup może zostać dobrze dopasowany do potrzeb kupującego. Poniżej przedstawiamy zalety takiego zestawu sztućców i przybliżamy naszą ofertę.

Co dokładnie znajduje się w zestawie sztućców w walizce?

W asortymencie sklepu Piękno w domu zestawy sztućców w walizce pochodzą od marek: Altom Design oraz Gerpol. Dodatkowo sztućce należą do różnych kolekcji, co wiąże się z różnym stylem łyżek, noży i widelców. Komplet sztućców w walizce może być przeznaczony dla 12 osób.

W tych mniejszych zestawach znajdują się podstawowe sztućce, takie jak: noże, widelce i łyżki obiadowe oraz łyżeczki do herbaty. Są to przedmioty codziennego użytku, których nie może zabraknąć w kuchni lub jadalni. W zestawach przeznaczonych dla 12 osób nie tylko liczba poszczególnych elementów jest większa, ale w walizce pojawiają się dodatkowe sztućce. Oprócz łyżek, łyżeczek, noży i widelców występują: widelczyki do ciasta, łyżka wazowa, łyżka do sosu, widelec do mięs, widelec do sałaty, łyżka do sałaty, łyżeczka do cukru, łopatka do tortu oraz szczypce do cukru. Te dodatkowe przedmioty raczej nie są używane na co dzień, ale przydają się podczas specjalnych okazji. Warto mieć je w domu, aby móc przygotować elegancką kolację.

Co wybrać – zwykły zestaw sztućców czy ten w walizce?sztucce zestaw sztuccow w walizce na 12 osob gerpol bella srebrny polysk 68 elementow

Chcąc kupić zestaw sztućców, należy podjąć decyzję, czy lepszy będzie klasyczny zestaw, czy jednak komplet sztućców w walizce. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i wielkości miejsca w kuchni na przechowywanie wyposażenia. Walizka zajmuje dość dużą przestrzeń, ale jednocześnie nie trzeba wydzielać dodatkowej szuflady przeznaczonej tylko na sztućce.

Przechowując sztućce w walizce nie ma możliwości, aby któryś z elementów zaginął. Wgłębienia w walizce pomagają w odkładaniu sztućców na odpowiednie miejsce, a dzięki temu łatwiej zachować porządek. Walizka jest także świetną ochroną przed zabrudzeniami, a zwłaszcza przed kurzem. Zestaw sztućców w walizce może być także bez trudu transportowany. To wygodne, gdy konieczne okazuje się przewiezienie sztućców.

Dobrym rozwiązaniem może być posiadanie dwóch kompletów sztućców. Jednego w szufladzie, który będzie przeznaczony do użytku codziennego i będzie zawierać w sobie noże, łyżki, widelce i łyżeczki. Natomiast drugi zestaw może mieścić się w walizce i być wykorzystywany podczas specjalnych okazji. 

Jak rozpoznać wysoką jakość kompletu sztućców w walizce?sztucce zestaw sztuccow w walizce na 12 osob gerpol venus 68 elementow

Przed wybraniem kompletu sztućców w walizce warto przyjrzeć się jakości sztućców, a także wykonaniu samej walizki. Przedmioty codziennego użytku, czyli właśnie sztućce, powinny charakteryzować się solidnym wykonaniem, aby przez wiele lat mogły spełniać swoją funkcję.

Wszystkie sztućce w naszej ofercie są wykonane ze stali nierdzewnej, która zapewnia im trwałość na lata. Ten materiał jest odporny na korozję oraz działanie kwasów. W przypadku zestawów od Gerpol – sztućce składają się dodatkowo z 18% chromu i 10% niklu. Mówiąc o tej marce, należy także wspomnieć o tym, że Gerpol udziela swoim klientom aż 20 lat gwarancji!

Walizka, w której znajdują się sztućce, również powinna reprezentować sobą wysoką jakość. Materiał – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz – musi być wytrzymały, a uchwyt walizki wygodny i dobrze leżący w dłoni.

Komplet sztućców w walizce jako prezentsztucce zestaw sztuccow w walizce na 12 osob gerpol venus 68 elementow

Na pewno znajdą się tacy, którzy uważają, że zestaw sztućców nie jest dobrym pomysłem na prezent. Nic bardziej mylnego! Wiele osób na pewno doceni taki podarunek. Sztućce i pozostałe elementy zastawy stołowej to przedmioty, które najlepiej podarować z okazji rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Może być to przeprowadzka na studia, kupno pierwszego mieszkania czy ślub.

Sztućce na prezent mogą być więc niezwykle praktycznym prezentem. Duży zestaw sztućców w walizce zawiera w sobie wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne, a więc obdarowywany nie będzie już musiał samodzielnie dokupować poszczególnych sztućców. Dodatkowo zestaw sprzedawany w walizce świetnie się prezentuje i kojarzy się nieco ze stylem retro. Elegancka walizka nie potrzebuje dodatkowego opakowania – sama w sobie je tworzy!