Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 27

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 27

Strona:
  1. 1
  2. 2

Kompletne zestawy sztućców na 6 lub 12 osób to sposób na pełne wyposażenie domu we wszystkie niezbędne na co dzień i od święta sztućce. Zestaw sztućców w ozdobnym opakowaniu jest też świetnym pomysłem na prezent przy ważniejszych okazjach.

ZESTAWY SZTUĆCÓW NA 12 OSÓB

Komplet sztućców dla 12 osób zawiera najczęściej nie tylko podstawowe sztućce: łyżki, widelce, noże i łyżeczki, ale także wszystkie inne niezbędne elementy: widelczyki do ciasta, łyżki wazowe i do sałaty, widelce do mięs czy łopatki do tortu. Duże, wieloelementowe komplety sztućców pozwalają od razu w pełni wyposażyć domową jadalnię we wszystkie elementy, tworzące spójną całość pod kątem wyglądu i jakości wykonania.

Zestaw sztućców na 12 osób jest też oferowany w wersji opakowanej w ozdobną drewnianą skrzynię lub gustowną walizkę - taki duży komplet sztućców jest świetnym pomysłem na prezent przy ważnej okazji, np. na prezent ślubny, z okazji rocznicy ślubu czy przeprowadzki.

Możesz także wybrać mniejsze zestawy sztućców 12-osobowe, zawierające tylko podstawowe elementy i zapakowane w ozdobne pudełka.

ZESTAWY SZTUĆCÓW NA 6 OSÓB

Komplet sztućców dla 6 osób zawiera najczęściej wszystkie podstawowe sztućce: łyżki, widelce, noże i łyżeczki. W naszej ofercie znajdziesz też komplety sztućców jednego typu: komplety 6 widelczyków do ciasta czy zestawy 6 łyżeczek do herbaty.

Zestawy 6-osobowe - te zawierające wszystkie sztućce, jak i te np. z samymi łyżeczkami - w ogromnej większości zapakowane są w ozdobne, gustowne pudełka, co tworzy z nich świetny pomysł na drobny prezent dla rodziny lub przyjaciół.