Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

22 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

22 produkt(ów)

Termos do kawy – ciepła kawa w każdej chwili

termos dzbanek do kawyZdaniem wielu osób, najlepszym sposobem, aby nie być zaspanym o poranku, jest kubek ciepłej, aromatycznej kawy. Jedni wychodzą z założenia, że powinna być świeżo zmielona, inni – że z ekspresu, a jeszcze inni po prostu zalewają wrzątkiem kawę sypaną i też czują się usatysfakcjonowani. Niezależnie jednak od tego, w jakim stylu najbardziej lubimy ten charakterystyczny napój, jedno jest pewne – nie chcemy, aby zbyt szybko wystygnął. Rozwiązaniem tego problemu jest termos do kawy – doskonała opcja dla każdego miłośnika ciepłego napoju z rana.

Ten scenariusz na pewno zna każdy – budzimy się rano, zbieramy do pracy, robimy śniadanie i parzymy gorącą kawę lub herbatę. Nagle okazuje się, że nie ma już czasu na spokojne wypicie, trzeba już wychodzić z domu. Zostawiamy więc pełen kubek gorącego napoju i rozpoczynamy dzień z pewnym niezadowoleniem. Właśnie dlatego lepiej oszczędzić sobie frustracji już z samego rana i zamiast robić sobie picie w kubku, postawić na termos do herbaty. Szybko okaże się, że takie rozwiązanie całkowicie zmienia nasz poranek – możemy w drodze do pracy cieszyć się smakiem ulubionego napoju.

Termosy do herbaty – wybierz swój wzór

Wszelkiego rodzaju termosy do kawy i herbaty od kilku lat są bardzo popularne. Możliwość przechowywania ciepłego płynu w pojemniku, który nie traci temperatury, nie jest całkiem nowa. Trzeba jednak powiedzieć wprost, że jeszcze do niedawna pojemniki te nie zachwycały wyglądem. Większość z nich była niezwykle surowa w designie. Litrowe, podłużne naczynia z nieporęcznym kubeczkiem ukrytym w owalnej nakrętce.

termos nierdzewny do kawy i herbatyNic więc dziwnego, że osoby przywiązane do estetyki i oryginalnego wzornictwa wolały zrezygnować z ciepłego napoju z rana, niż korzystać z takich rozwiązań. Tym bardziej że sporo takich opcji pozostawiało wiele do życzenia – albo przeciekały, albo ciecz znajdująca się w środku, przesiąkała charakterystycznym zapachem plastiku. Współczesne termosy do herbaty projektowane są w taki sposób, aby nie tylko zachowywały docelową temperaturę napoju, ale również – ciekawie wyglądały.

W sklepie Piękno w domu każdy entuzjasta bogatego wzornictwa z łatwością znajdzie propozycję skrojoną na miarę swoich potrzeb. Nasz starannie wyselekcjonowany asortyment opiera się o rozwiązania łączące wysoką jakość wykonania z finezyjnymi wzorami. Proponujemy rozwiązania sygnowane logotypem marki Altom oraz Bentom.

Są to prawdziwi liderzy jeśli chodzi o produkcję wysokiej jakości produktów. Dla fanów oszczędnego i surowego wzornictwa mamy natomiast termos do kawy w kolorze aluminium. To nie tylko nawiązanie do wizualnej tradycji takich pojemników, ale również położenie nacisku na kwestię funkcjonalną. Termos ma pojemność nawet do jednego litra, co pozwala na zaopatrzenie się nawet na wielogodzinną podróż.

Na codzienne potrzeby, podczas drogi do pracy czy aby nie wstawać co chwilę od biurka, proponujemy opcje o znacznie mniejszej pojemności. Termos do herbaty mogący pomieścić 320 ml płynu będzie do tego idealny. To także gratka dla miłośników psów, ponieważ w naszym sklepie dostępne są produkt z wizerunkami pociesznych czworonogów.

W ramach asortymentu można znaleźć także takie opcje jak termosy do kawy w kształcie dzbanków. Idealne do dolewania sobie ciepłego napoju. Wystarczy przygotować sobie większą ilość herbaty czy kawy i stopniowo sączyć w ciągu dnia. Z kolei miłośników jaskrawych barw zainteresuje jednokolorowy termos do kawy długo utrzymujący ciepło.

Dobry termos do kawy – prezent dla miłośnika kawy

termos nierdzewny do herbatyW prezentach liczy się przede wszystkim pomysł – obdarowywana osoba z pewnością bardziej niż wartość materialną prezentu doceni samą koncepcję. Dla kogoś, kto nie wyobraża sobie poranka bez kubka kilku łyków aromatycznego napoju – dobry termos do kawy okaże się nie lada gratką. Tym bardziej jeśli akurat uda na się znaleźć wzór pasujący do zainteresowań obdarowywanej osoby. Przecież również dlatego daje się prezenty – aby pokazać, iż znamy się na tyle, że bez trudu możemy określić potrzeby obdarowywanej osoby i wyjść im naprzeciw.  

W sklepie Piękno w domu znajdziemy różnorodne produkty dostosowane do potrzeb zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych. Termosy do kawy proponujemy w najróżniejszych rozmiarach – 320, 500,750 czy 1000 ml. Jeśli więc wiemy, że nasz przyjaciel, któremu planujemy takie naczynie sprezentować, uwielbia pikniki czy relaks na świeżym powietrzu, taki termos okaże się prezentem jak znalazł. Natomiast jeśli sami po prostu nie chcemy zalewać sobie ulubionego napoju co kilkadziesiąt minut, warto pomyśleć o podobnym rozwiązaniu dla siebie.