Zestaw: 2 garnki i 2 brytfanny z powłoką nieprzywierającą i pokrywką aluminiową / na indukcję Valdinox Power (8 elementów)

Brak w magazynie

cena:
0,00 zł

Cena z konfiguracji: 0,00 zł

pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Mocny, wyrazisty design oraz uniwersalność i wysoka funkcjonalność - te cechy charakteryzują kolekcję Valdinox Power


Wymiary garnków:
1 x garnek:
- pojemność - 2,2 l
- średnica - 20 cm
- wysokość - 10,5 cm
1 x garnek:
- pojemność - 4 l
- średnica - 24 cm
- wysokość - 12,5 cm
1 x brytfanna:
- pojemność - 5 l
- długość - 37,5 cm
- szerokość - 25,5 cm
- wysokość - 13,5 cm
1 x brytfanna:
- pojemność - 2,7 l
- długość - 33,5 cm
- szerokość - 22,5 cm
- wysokość - 12 cm

Zastosowanie

 • KUCHENKA GAZOWA
  Kuchenka gazowa
 • KUCHENKA INDUKCYJNA
  Kuchenka indukcyjna
 • KUCHENKA ELEKTRYCZNA
  Kuchenka elektryczna
 • KUCHENKA CERAMICZNA
  Kuchenka ceramiczna
Identyfikator: GRA00002175

Opis produktu

Naczynia kuchenne powinny być nie tylko wytrzymałe, ale i praktyczne, a przy tym cechować się oryginalnym designem. Kolekcja Power od marki Valdinox to naczynia, które doskonalone wpisują się w te założenia.


Inspirowane francuskimi gęsiarkami garnki oraz brytfanna doskonale prezentują się nie tylko w kuchni, ale i na stole. Przystosowanie ich do wszelkiego rodzaju kuchenek oraz możliwość gotowania, duszenia, a także zapiekania w nich potraw sprawiają, że są naczyniami niezwykle uniwersalnymi. Ich grube, solidne ścianki i dno, stanowiące całość, dają gwarancję trwałości i niezawodności przez długie lata. Valdinox Power to naczynia, które sprawdzą się podczas każdego kuchennego wyzwania. • Korpus naczyń został w całości wykonany z aluminium, dzięki czemu garnki są lekkie i nagrzewają się niezwykle szybko.

 • Dzięki wykorzystaniu metody produkcji polegającej na wtłoczeniu aluminium do specjalnej formy pod dużym ciśnieniem (aluminium odlewane), każdy garnek stanowi jedną bryłę, przez co jest odporny na odkształcenia i ma niezwykle mocne uchwyty.

 • Garnki są pokryte trójwarstwową, szwajcarską powłoką non-stick – Ilag Ultimate – o doskonałych właściwościach nieprzywierających i najwyższej odporności na ścieranie i zarysowania.

 • Naczynia mają grube ścianki i dno, które pozwalają na lepszą kumulację i rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu przygotowywane potrawy zapiekają się szybciej i dłużej utrzymują temperaturę.

 • Pokrywki garnków zostały wyposażone w specjalne wypustki, które sprawiają, że para, wytwarzana w trakcie pieczenia, skrapla się, regularnie podlewając potrawę. Takie rozwiązanie gwarantuje, że przygotowywane potrawy będą soczyste.

 • Garnki są naczyniami uniwersalnymi - doskonałymi do pieczenia, duszenia, smażenia, a także przyrządzania potraw jednogarnkowych.

 • Valdinox Power można stosować na wszystkich rodzajach kuchenek oraz w piekarniku.

 • Forma garnków i brytfanny, wyglądem przypominająca naczynia żeliwne, jest niezwykle stylowa i ponadczasowa, dzięki czemu garnki mogą służyć również jako oryginalne naczynia do podawania gotowych potraw na stół.Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Skórka z cytryny ścierana na tarce bardzo często przywiera do jej powierzchni. Aby tego uniknąć cytrynę należy sparzyć, wytrzeć do sucha i zostawić w zamrażalniku na 30 minut.