Forma do pieczenia muffinek z silikownowymi wkładami 6 szt.

W magazynie

cena:
9,90 zł

Cena z konfiguracji: 0,00 zł

- +
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Foremki idealne do wypieku pysznych babeczek


Skład zestawu:
6 foremek silikonowych: średnica - 7 cm, wysokość: 3,5 cm
1 forma 6-gniazdowa: długość - 29,6 cm, szerokość - 20,5 cm


Cena zestawu jest ceną promocyjną i nie obowiązują od niej dodatkowe rabaty.
Identyfikator: GRA00002265

Opis produktu

Kto z nas nie zachwyca się smakiem i zapachem domowych wypieków ? Aby osiągnąć perfekcję w domowych wypiekach, warto zaopatrzyć się w odpowiednią formę do pieczenia. Do wypieku różnego rodzaju babeczek idealny jest zestaw zawierający 6 foremek silikonowych oraz 6-gniazdową formę do pieczenia.  • elastyczność formy babeczek i nieprzywieralne tworzywo z którego są wykonane sprawia , że gotowe wypieki bez problemu dają się z nich wyjąć.

  • silikonowe foremki są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości - można je umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

  • oszczędność energii - powłoka sprzyja pochłanianiu ciepła, a ciasto jest ogrzewane bardziej intensywnie i równomiernie niż w formach bez powłoki.

  • forma jest bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości.

  • foremki odpowiednio utrzymywane, będą Ci służyły przez długie lata (nie używaj ostrych przedmiotów, które mogłyby rozciąć foremkę).Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Aby kruche ciasto było delikatne należy użyć do jego przygotowania naprawdę zimnego ciasta i ugniatać je jak najkrócej aby nie ogrzewać go rękoma. Jeśli będzie zbyt ciepłe mąka wchłonie za dużo tłuszczu i wypiek będzie twardy.

Przed wstawieniem do piekarnika, spód kruchego ciasta warto warto ponakłuwać widelcem. Otworki sprawią że powietrze odejdzie a spód się nie wybrzuszy.